randstad

DRINGEND HULP GEZOCHT: BOWA GYAS IS DAKLOOS

Niels Hofstee
Daar stond die dan... na al zoveel jaren trouwe dienst ineens zonder dak boven z'n hoofd. Met z'n motorblok in de kou en de banden in de sneeuw. Hij heeft zelden zo treurig uit z'n koplampen gekeken.

De BowaCie is dringend op zoek naar een nieuwe stalling voor hun stalen ros. Een lange zoektocht en vele telefoontjes hebben tot nu toe niets opgeleverd en daarom richt de BowaCie zich nu tot jou. Weet je mogelijk een stallingsplek? Of heb je contacten die ons wellicht verder kunnen helpen? Aarzel niet, pak je telefoon en bel Jasper Koops.

Klik op lees meer voor de minimale afmetingen.


Voor onze Bowa, oplegger en trekker, zijn we hard op zoek naar een overdekte stallingsplaats. De stallingsplek moet op fietsafstand van Gyas zijn (+/- 10 km). Daarnaast voldoet een geschikte stallingsplek aan de volgende voorwaarden:

- Een onuitputtelijke bron van gehaktballen
- Een koelkast vol koud pils
- Een niervorming zwembad met schaars geklede vrouwen
- O ja en een plekje voor de Bowa. Minimaal 17 meter lang, 3 meter breed en 3,5 meter hoog.

Mocht je meer willen weten of heb je een suggestie voor een geschikte plek bij je ouders, vrienden, buren of via je bedrijf? Bel of mail Jasper Koops: 06-46290390 / koops.js@gmail.com

P.S. Heet je toevallig Veldhuizen, Wensink of Schouten en is je vader, opa of oma toevallig autodealer, dan zouden wij ook graag in contact met je treden, want we zijn ook nog op zoek naar een nieuwe trekker.

Reacties

Erik Roffel · wo 03 feb 2010 om 11:58
Hallo Niels,

Misschien dat de firma Nijdam aan de Peizerweg (stukje verder dan Gamma en Tuinland)je verder kan helpen.
Hebben meerdere loodsen en daar stonden weleens vaker trailers binnen.
Behalve het niervormige zwembad, komen ze een heel eind met de randvoorwaarden!

Men deed in het verleden zelf aan handel in vrachtauto's. Wie weet kunnen ze je ook verder helpen aan een nieuwe BE trekker.

Succes!

Erik
(bowa 1999-2004)

Extra gegevens