Agenda

Van Tot Gebeurtenis Link
do 17 apr 2014 21:00Talentenfonds AcquiCie loterij
do 17 apr 2014 22:00Happy Easter: kom op paashaasje doe maar wiebel...
za 19 apr 2014zo 20 apr 2014Westelijke Regatta/ Aegon NK Roeien
za 19 apr 2014Nereus Carpit Noctum
ma 21 apr 2014Lustrum buitendag
ma 21 apr 2014Start Moordspel
ma 21 apr 2014Start Skiff Cursus
do 24 apr 2014Trainingsdag
vr 25 apr 2014zo 27 apr 2014LIK kamp
ma 28 apr 2014 20:00LIK activiteit, brak na kamp
do 01 mei 2014Deadline kopen WK kaarten met korting
do 01 mei 2014 16:00Dentschen Mayday mix
do 01 mei 2014 22:00Mayday-Mix Borrel
za 03 mei 2014zo 04 mei 2014SRG
za 03 mei 2014zo 04 mei 2014Damen Raceroei Regatta
za 03 mei 2014 22:00SRG Loodsfeest
vr 09 mei 2014za 10 mei 2014Batavierenrace
za 10 mei 2014zo 11 mei 2014ZRB
za 10 mei 2014zo 11 mei 2014Klus & Clean weekend
za 10 mei 2014Batavieren Race
ma 12 mei 2014zo 18 mei 2014Diësweek
ma 12 mei 2014 20:00Diës-ALV
ma 12 mei 2014 23:30Diësfeest
di 13 mei 2014Afroei + Inauguratie Lenteleden
za 17 mei 2014zo 18 mei 2014PEiL + PEiK
za 17 mei 2014zo 18 mei 2014Klus & Clean weekend wedstrijdsectie
ma 19 mei 2014 20:00Voorlichting EHBO
za 24 mei 2014zo 25 mei 2014Hollandia
za 24 mei 2014 20:00Besloten feest
za 24 mei 2014 23:59Deadline stemmen 'Leukste sportvereniging van G...
di 27 mei 2014Examendag skiff
wo 28 mei 2014Examendag skiff
do 29 mei 2014Vlootschouw
vr 30 mei 2014za 31 mei 2014Elfstedentocht
za 31 mei 2014zo 01 jun 2014EDR
wo 04 jun 2014 20:00Botenplan-ALV
vr 06 jun 2014zo 08 jun 2014ARB/ Aegon NK
za 07 jun 2014Asopos Driekamp
ma 09 jun 2014Ouderdag
do 12 jun 2014Afsluiting duursportcompetitie 2014
za 14 jun 2014RUG Lustrum Wedstrijden: Bommenbootrace
za 14 jun 2014Oudledendag
za 14 jun 2014 19:30Maskerade Parade Move-It
zo 15 jun 2014Asopos Driekamp
do 19 jun 2014Trainingsdag
vr 20 jun 2014zo 22 jun 2014World Cup II
za 21 jun 2014zo 22 jun 2014Martini
za 21 jun 2014Orca Slotwedstrijden/NSK
za 28 jun 2014zo 29 jun 2014Koninklijke Holland Beker
vr 04 jul 2014zo 06 jul 2014NSRF
vr 04 jul 2014zo 06 jul 2014Henley Royal Regatta
ma 07 jul 2014wo 16 jul 2014Lustrum10daagse
vr 11 jul 2014zo 13 jul 2014World Cup III Luzern
ma 18 aug 2014Indelingsavond I
zo 24 aug 2014zo 31 aug 2014WK Amsterdam
di 26 aug 2014Indelingsavond II
wo 27 aug 2014Indelingsavond III
vr 12 sep 2014zo 14 sep 2014Kamp Appelscha
 
Oud
ma 14 apr 2014 20:00LIK: Speeddaten
za 12 apr 2014zo 13 apr 2014Skøll Cup
za 12 apr 2014Centrale Lunch
do 10 apr 2014 21:00LIK: Beerpong toernooi
do 10 apr 2014 18:00 19:00Circuit uitleg uur
ma 07 apr 2014 20:00BAM! Popquiz
za 05 apr 2014Centrale Lunch 05-04-2014
do 03 apr 2014 22:00Kandidaatspraeses bekendmaking
wo 02 apr 2014do 03 apr 2014Klusdagen Harkstede
ma 31 mrt 2014Indelingsavond LIK
ma 31 mrt 2014Score actie!
za 29 mrt 2014zo 30 mrt 2014NOOC openingstoernooi Tilburg
za 29 mrt 2014zo 30 mrt 2014Skiff/ Twee Head
za 29 mrt 2014Centrale Lunch 29-03
vr 28 mrt 2014zo 30 mrt 2014World Cup I
do 27 mrt 2014Trainingsdag
di 25 mrt 2014zo 06 apr 2014Varsity
ma 24 mrt 2014 00:00Bam Bierproeverij!
zo 23 mrt 2014Head of the River
zo 23 mrt 2014Head of the River
do 20 mrt 2014 14:00 19:00Opendag Lente Introductie
do 20 mrt 2014 22:00Released mix borrel!
wo 19 mrt 2014 14:00 19:00Opendag Lente Introductie
ma 17 mrt 2014 21:00Ome Ko Lenteborrel
za 15 mrt 2014zo 16 mrt 2014Heineken Roeivierkamp
za 15 mrt 2014Deadline *Bliep Ambassador
vr 14 mrt 2014zo 23 mrt 2014Wintersport Risoul
do 13 mrt 2014 21:00Varsity selectiebekendmakingsborrel
do 13 mrt 2014 18:00Pasavond Gyas Wielerkleding
ma 10 mrt 2014BAM! Kroegentocht
zo 09 mrt 2014Wedstrijd ouderdag
za 08 mrt 2014zo 09 mrt 2014Gyas-Hunze Race uitstelweekend
za 08 mrt 2014Centrale Lunch 08-03-2014
do 06 mrt 2014 14:00 18:00Vriendjes- en Vriendinnetjesdag
do 06 mrt 2014 22:00Vriendjes & Vriendinnetjes Borrel
za 01 mrt 20142km bondstest
za 01 mrt 2014 12:00Heimweek Centrale Pannenkoekenlunch
vr 28 feb 2014 12:00Heimweek Moppen tappen met Jaring
vr 28 feb 2014 13:00Heimweek Brakke Lunch
vr 28 feb 2014 16:00Heimweek Vrijmibo met de Bac in je latexpak...
vr 28 feb 2014 15:00Heimweek Voetballen bij Gyas
do 27 feb 2014Trainingsdag
do 27 feb 2014 22:00Heimweek Beerpongtoernooi
do 27 feb 2014 16:00Project Heimweek
do 27 feb 2014 20:00Heimweek BHM Loco in de Toko
do 27 feb 2014 23:00Heimweek feest: LOCO IN DE TOKO
do 27 feb 2014 21:00Heimweek Botendoop
wo 26 feb 2014Heimweek Floorbal
wo 26 feb 2014 22:00Heimweek Borrel Ome Ko
wo 26 feb 2014 17:00Heimweek Open podium @ AQSF
di 25 feb 2014 16:00Deadline opgeven NOOC C4+ competitie
di 25 feb 2014 21:30Heimweek Klaverjastoernooi
di 25 feb 2014 16:00Project Heimweek
di 25 feb 2014 20:00Heimweek BHM
ma 24 feb 2014zo 02 mrt 2014Heimweek
ma 24 feb 2014 21:00Heimweek Pubquiz
ma 24 feb 2014 16:00Project Heimweek
ma 24 feb 2014 20:00Heimweek Stamppot BHM
ma 24 feb 2014 23:30Heimweek Openingsfeest
za 22 feb 2014zo 23 feb 2014Competitie trainingskamp
za 22 feb 2014zo 23 feb 2014Winterwedstrijden Delft
vr 21 feb 2014Deadline sollicitaties CIE400
do 20 feb 2014 16:00 18:00Wedstrijdroeien beleidsdag
do 20 feb 2014 00:00Bon anniversaire Bo(o)rrel
ma 17 feb 2014EJC high tea
ma 17 feb 2014Disputen & Genootschappen borrel
za 15 feb 2014vr 21 feb 2014Trainingskamp Sevilla
za 15 feb 2014zo 16 feb 2014Gyas-Hunze Race
za 15 feb 2014 22:00Gyas-Hunze Feest
vr 14 feb 2014Valentijnsactie CompetiCie
vr 14 feb 2014 00:00Deadline bestellen wedstrijdkleding JL 2e ronde...
do 13 feb 2014 22:00Medewerkersavond Gyas-Hunze
do 13 feb 2014ACLO Sportgala
do 13 feb 2014 17:00 19:00Supervisoren ergometer training
do 13 feb 2014 22:00Real life Tinder!
ma 10 feb 2014 20:00BAM! Bowlen en lasergamen
zo 09 feb 2014Boottest
vr 07 feb 2014 20:00Besloten feest
do 06 feb 2014 22:00Midlustrumborrel
do 06 feb 2014Supervisoren ergometer training
wo 05 feb 2014 20:00Halfjaarlijkse-ALV
ma 03 feb 2014Deadline sollicitaties Time-Team
za 01 feb 2014Skiff-omsla-cursus
do 30 jan 2014Trainingsdag
do 30 jan 2014Supervisoren Ergometertraining
wo 29 jan 2014Opname De Nationale IQ-test
wo 29 jan 2014Let op: inschrijving Gyas-Hunze sluit
ma 27 jan 2014 20:00BAM! Vrouwenavond
za 25 jan 2014Centrale Lunch
do 23 jan 2014Almanak uitreiking
do 23 jan 2014Supervisoren ergometer training
za 18 jan 2014 11:00Bezoek Foppe de Haan
vr 17 jan 2014 20:00Wedstrijdroeiersdiner
vr 17 jan 2014 16:00 Vrijmibo
do 16 jan 2014 17:00 19:00Competitie ergometertraining
do 16 jan 2014 22:00Blik op oneindig borrel
ma 13 jan 2014 20:00Mannenavond
ma 13 jan 2014Deadline inschrijven nationaal roeicongres...
zo 12 jan 2014Winterwedstrijden Gyas
za 11 jan 2014 23:59Deadline sollicitaties KasCommissie
za 11 jan 2014Centrale Lunch 11-01-2014
do 09 jan 2014Deadline inschrijven GRATIS kamprechter B oplei...
ma 06 jan 2014 21:00Nieuwjaarsborrel Ome Ko
zo 05 jan 2014 23:59Deadline bestellen kalender 2014
wo 01 jan 2014zo 05 jan 2014Trainingskamp Maastricht
wo 01 jan 2014 14:00Nieuwjaarsduik met snert van de Strandkasten...
di 31 dec 2013Oud & Nieuw op Gyas
zo 22 dec 2013zo 05 jan 2014Kerstvakantie openingstijden
za 21 dec 2013Boottest Aegir
za 21 dec 2013Intraining
za 21 dec 2013Serious Request Groningen - Leeuwarden
za 21 dec 2013Centrale Lunch
do 19 dec 2013Trainingsdag
do 19 dec 2013 22:00Varsity Kick-off Borrel
ma 16 dec 2013 19:00BAM! Kerstdiner
za 14 dec 2013Gyas Lustrum Gala
za 14 dec 2013 19:00Besloten feest
za 14 dec 2013Centrale Lunch 14 december 2014
do 12 dec 2013 16:00 19:00Eerstejaars sparmiddag ergometer
do 12 dec 2013 22:00Flying Fiësta
ma 09 dec 2013 20:00BAM! De jongens tegen de meisjes
zo 08 dec 2013 20:00Besloten feest
za 07 dec 2013NKIR
do 05 dec 2013 21:00Sinterklaasavond
wo 04 dec 2013 23:59Deadline sollicitaties VideoCie
zo 01 dec 2013SGOEPPA
zo 01 dec 2013 23:59Deadline bestellen composhirt (ook ouderejaars)...
za 30 nov 2013 20:00Besloten feest
za 30 nov 2013Deadline sollicitaties MusiCie
za 30 nov 2013Centrale Lunch
vr 29 nov 2013 15:00Sluiting inschrijflijst RC-1
do 28 nov 2013Trainingsdag
do 28 nov 2013 22:00Forever Young
ma 25 nov 2013 17:00BAM! Schaatsen
ma 25 nov 2013 20:00Rokkostuum pasavond en gala dansavond
ma 25 nov 2013 23:59Deadline opgeven voor Maskerade organisatie...
zo 24 nov 2013Hel van het Noorden
za 23 nov 2013 20:00Besloten feest
za 23 nov 2013Centrale Lunch
do 21 nov 2013 16:00do 21 nov 2013 20:00Denktank-dag
do 21 nov 2013 20:00Eerstejaarsdiner!
do 21 nov 2013 23:30Clubselectie bekendmaking
do 21 nov 2013 21:00Mega Mindy Borrel en Botendoop
zo 17 nov 2013Hel REX + eten
za 16 nov 2013Besloten feest
za 16 nov 2013Centrale Lunch
vr 15 nov 2013Deadline inzenden foto eerstejaarsploegen voor ...
vr 15 nov 2013 23:59Deadline sollicitaties Buitendag Commissie...
do 14 nov 2013 13:00 17:30Lustrum Symposium
do 14 nov 2013 22:00Gala bekendmaking
wo 13 nov 2013 21:00Ome Ko €1,- borrel
ma 11 nov 2013 16:00Pasavond Sportal
ma 11 nov 2013 19:00Opening Middelkamp-bokaal Pubquiz
zo 10 nov 2013Argo Najaars Slotwedstrijden
zo 10 nov 2013Deadline inschrijving Middelkamp-bokaal
za 09 nov 2013Centrale Lunch
do 07 nov 2013 21:30Reünie liftwedstrijd borrel
ma 04 nov 2013Coachmarkt
ma 04 nov 2013 18:30Startbijeenkomst Clubroeien
zo 03 nov 2013Novembervieren
zo 03 nov 2013Deadline sollicitaties Gyazette Redactie
za 02 nov 2013 23:59Deadline sollicitaties FotoCie
vr 01 nov 2013 20:00Besloten feest
do 31 okt 2013 21:00Ploeg bekendmakingsborrel!
do 31 okt 2013Selectie bekendmaking
wo 30 okt 2013Deadline inzenden banners en quotes in Almanak...
ma 28 okt 2013Ploegvorming eten &borrel
zo 27 okt 2013Boottest
zo 27 okt 2013Zondagavond BHM
za 26 okt 2013Asopos Najaarswedstrijden
za 26 okt 2013 22:00Vaute Veesd
za 26 okt 2013Centrale Lunch
do 24 okt 2013Borrel Vita
do 24 okt 2013Incasso oktober deel 2
wo 23 okt 2013 15:00Gyas Tjas Mix
ma 21 okt 2013BAM! Activiteit
zo 20 okt 2013Zondagavond BHM
za 19 okt 2013Tromp Boat Races
za 19 okt 2013Vidar-Laga Najaarwedstrijden
za 19 okt 2013Streepjesfeest
za 19 okt 2013Centrale Lunch
vr 18 okt 2013Selectiemoment top c4+
do 17 okt 2013 22:00Baios + GVD Borrel
wo 16 okt 2013 00:00Mix&Match bijeenkomst
di 15 okt 2013Deadline inzenden foto + stukje voor ouderejaar...
di 15 okt 2013 20:00ExploCie Sollicitaties
ma 14 okt 2013 21:00Disputenborrel Ome Ko
zo 13 okt 2013Skifftrial II
zo 13 okt 2013Deadline LIK sollicitaties
za 12 okt 2013Knorrensteijn Memorial Regatta
za 12 okt 2013 11:00 13:00Centrale Lunch 2.0
vr 11 okt 2013zo 13 okt 2013BAM! Liftwedstrijd
do 10 okt 2013Oktober beerfest borrel
do 10 okt 2013Incasso oktober deel 1
wo 09 okt 2013do 10 okt 2013KookCie sollicitaties
wo 09 okt 2013 20:00Financiële-ALV
wo 09 okt 2013Deadline MatCie sollicitaties
wo 09 okt 2013 20:00Deadline sollicitaties ExploCie
ma 07 okt 2013 20:30Informatie avond top c4+ roeiers
zo 06 okt 2013 16:00Zondagmiddag BHM
za 05 okt 2013zo 06 okt 2013Thêta Herfstregatta
za 05 okt 2013za 05 okt 2013Oud-besturendag
za 05 okt 2013 11:00Centrale Lunch
vr 04 okt 2013Skiffcursus examendag
vr 04 okt 2013 23:59Sluiting Inschrijflijst Zangeres Gyas Band Audi...
do 03 okt 2013Borrel Funest
wo 02 okt 2013do 03 okt 2013Sollicitaties Foetcie
di 01 okt 2013Skiffcursus examendag
ma 30 sep 2013Begin Asopos periode
ma 30 sep 2013 20:30Startbijeenkomst Mix&Match
zo 29 sep 2013Deadline sollicitaties FoetCie
za 28 sep 2013 08:00Afroeidag
za 28 sep 2013 21:00Afroeifeest + inauguratie leden
za 28 sep 2013Deadline wijzigen lidmaatschap
vr 27 sep 2013Selectiedag
vr 27 sep 2013 20:30Besloten feest
do 26 sep 2013 22:00Borrel Cie400
do 26 sep 2013 21:00Asopos ploegbekendmaking
wo 25 sep 2013 20:00informatie avond coachen top c4+
ma 23 sep 2013 19:00BHM + Bierestafette
zo 22 sep 2013Amstelbeker
zo 22 sep 2013Skifftrial I
za 21 sep 2013 13:00Botendokter Wielerklassieker en Oudledendag...
vr 20 sep 2013Deadline fotobestelmoment + bestel-al-je-foto's...
do 19 sep 2013 22:00Wedstrijdborrel en Appelscha Afterparty
do 19 sep 2013Introductiedag Licht wedstrijdroeien
do 19 sep 2013Lustrum-roeitenue-ALV
wo 18 sep 2013Introductiedag Dames wedstrijdroeien
ma 16 sep 2013 20:00Commissie Carrousel
vr 13 sep 2013zo 15 sep 2013Kamp Appelscha
do 12 sep 2013 22:00Strandkasten borrel
do 12 sep 2013Introductiedag Zwaar wedstrijdroeien
di 10 sep 2013vr 20 sep 2013Instapboten
ma 09 sep 2013 19:00BHM + Pubquiz
do 05 sep 2013 22:00Borrel Eerstejaars wedstrijdploegen
ma 02 sep 2013 19:00BHM + BAM activiteit
ma 02 sep 2013Start najaarsperiode wedstrijdroeien
za 31 aug 2013zo 01 sep 2013Bier und Bratwurstregatta Leer
do 29 aug 2013 14:00do 29 aug 2013 17:00Beleid inspraak middag (andere datum!!!!)...
do 29 aug 2013 22:00Row in the Dark.. Are you ready to Glow?
wo 28 aug 2013Indelingsavond III
di 27 aug 2013Indelingsavond II
ma 26 aug 2013 19:00BHM + Spelletjesavond
zo 25 aug 2013zo 01 sep 2013WK Zuid Korea
za 24 aug 2013 13:00 17:00Wedstrijd openroeimiddag
do 22 aug 2013 22:00Borrel Velocitas
ma 19 aug 2013Indelingsavond I
ma 12 aug 2013vr 16 aug 2013KEI-week
za 10 aug 2013 23:00Openingsfeest Lustrum
vr 09 aug 2013 11:00za 10 aug 2013 18:00Klus & Clean weekend
vr 09 aug 2013 20:00Prowmo-team informatieavond
ma 05 aug 2013 22:00Maandagavond borrel in Café Ome Ko
do 01 aug 2013 21:00Donderdagavond borrel op Gyas
ma 29 jul 2013 22:00Maandagavond borrel in Café Ome Ko
wo 24 jul 2013zo 28 jul 2013WK onder 23 in Linz
vr 19 jul 2013ma 05 aug 2013Maandagavond zomerborrel in Café Ome Ko
di 16 jul 2013Prowmo-informatie-avond
vr 12 jul 2013zo 14 jul 2013World Cup III - Luzern
do 11 jul 2013 14:00Karbokaal
wo 10 jul 2013 20:00Overdracht-ALV
di 09 jul 2013 20:00Besloten feest
ma 08 jul 2013Deadline fotobestelmoment
ma 08 jul 2013 20:00Besloten feest
zo 07 jul 2013Uittraining
za 06 jul 2013wo 17 jul 2013Universiade Kazan
za 06 jul 2013ma 08 jul 2013Universiade Kazan
za 06 jul 2013zo 07 jul 2013NSRF
vr 05 jul 2013Argo Sprint
do 04 jul 2013Laatste biertje Borrel
do 04 jul 2013CompetiCie dag
do 04 jul 2013Coach Bedank BHM
ma 01 jul 2013 20:00Actieve Ledenbedankdiner
ma 01 jul 2013 17:00Inspraakavond beleid bestuur van de Vendel...
zo 30 jun 2013Sluiting inschrijflijst Lustrum passe-partout...
zo 30 jun 2013 12:00Sluiting inschrijflijst Gyas-Hunze sollicitatie...
za 29 jun 2013zo 30 jun 2013Koninklijke Holland Beker
vr 28 jun 2013Sluiting inschrijflijst CompetiCie
vr 28 jun 2013 20:00Besloten feest
do 27 jun 2013Tropical Tipsy borrel
do 27 jun 2013Instapboten
wo 26 jun 2013Instapboten
di 25 jun 2013Instapboten
ma 24 jun 2013Incasso Juni
za 22 jun 2013zo 23 jun 2013Martini Regatta
za 22 jun 2013Orca Competitie Slotwedstrijden
vr 21 jun 2013zo 23 jun 2013World Cup II - Eton
vr 21 jun 2013Martini Sprint
vr 21 jun 2013Okeanos Competitie Sprint
do 20 jun 2013 21:00What's Next: ouderejaars competitieroeien...
do 20 jun 2013 22:00 22:30Botendoop competitie skiffs
wo 19 jun 2013 20:00Wedstrijdcoach 2013-2014 bijeenkomst
ma 17 jun 2013 13:00BAM! Picknick
za 15 jun 2013za 15 jun 2013Asopos Driekamp
do 13 jun 2013Sonnema in the Mix borrel
do 13 jun 2013 20:00Deadline sollicitatie Beheer Middelkamp
do 13 jun 2013 00:00Lustrum kleding pasavond
za 08 jun 2013zo 09 jun 2013ARB
za 08 jun 2013Rottebokaal
za 08 jun 2013 20:00Besloten feest
vr 07 jun 2013Thetis Sprint
do 06 jun 201390's Party
wo 05 jun 2013 20:00Botenplan-ALV
wo 05 jun 2013Skiffcursus examendag
di 04 jun 2013Skiffcursus examendag
di 04 jun 2013 21:30BAM! Kroegentocht
di 04 jun 2013 20:00Botenplan-ALV
zo 02 jun 2013Euros Drienerlo Regatta
vr 31 mei 2013zo 02 jun 2013EK Roeien in Sevilla
vr 31 mei 2013 20:00Besloten feest
do 30 mei 2013American Pie 3.0 Radikaal borrel
di 28 mei 2013RC 1: dinsdagavond
ma 27 mei 2013 17:00BAM! BBQ Hoornseplas
ma 27 mei 2013RC 1: maandagavond
za 25 mei 2013zo 26 mei 2013Westelijke Regatta
za 25 mei 2013 20:00Besloten feest
za 25 mei 2013Sluiting inschrijflijst PE Lentebokaal
vr 24 mei 2013Incasso Mei
do 23 mei 2013Mayday Mix borrel
di 21 mei 2013RC 1: dinsdagavond
ma 20 mei 2013 12:00Ouderdag
ma 20 mei 2013RC 1: maandagavond
zo 19 mei 2013Sluiting inschrijflijst voorzitter AlmanakCie...
vr 17 mei 2013za 18 mei 2013Klus& Clean weekend
do 16 mei 2013ma 20 mei 2013Exchange FoetCie
do 16 mei 2013Trainingsdag voor eerstejaars-en lenteleden...
do 16 mei 2013Pre- Lustrumborrel
wo 15 mei 2013 17:00 19:00Impressive speaking workshop Aiesec
di 14 mei 2013 20:00Besloten feest
di 14 mei 2013RC 1: dinsdagavond
di 14 mei 2013Mini-Martini
di 14 mei 2013 20:00Deadline sollicitatie Beheer Middelkamp
di 14 mei 2013 20:00Diës-ALV + veiling
ma 13 mei 2013Selectiemoment talentenprojecten
ma 13 mei 2013RC 1: maandagavond
za 11 mei 2013zo 12 mei 2013ZRB
za 11 mei 2013zo 12 mei 2013PEiL
za 11 mei 2013PEiK
vr 10 mei 2013za 11 mei 2013Elfsteden Roei Marathon
vr 10 mei 2013 13:00DIES Brakke Brunch
do 09 mei 2013 21:00Dies Eindfeest met Mystery Guest!
do 09 mei 2013Sluiting inschrijflijst roeiers talentenproject...
do 09 mei 2013 16:00DIES Outdoor Paintball
wo 08 mei 2013 20:00Diës-ALV+veiling
wo 08 mei 2013 16:00DIES Drentschen
wo 08 mei 2013 19:00DIES BHM Dies- ALV
di 07 mei 2013Lente afroeidag
di 07 mei 2013 20:00Lente inauguratie/ openingsfeest dies
ma 06 mei 2013 10:00vr 10 mei 2013 13:00Dies week
ma 06 mei 2013 11:00Start Skiffcursus
ma 06 mei 2013 19:00Dies BBQ & Dies pubquiz
za 04 mei 2013zo 05 mei 2013Laga Raceroei Regatta
vr 03 mei 2013zo 05 mei 2013LIK kamp
do 02 mei 2013 22:30Gyas Band
do 02 mei 2013Sluiting inschrijflijst stuurtjes&coaches talen...
di 30 apr 2013 12:00Deadline Groot Gyas Enquête 2013
ma 29 apr 2013Deadline fotobestelmoment
za 27 apr 2013zo 28 apr 2013SRG
za 27 apr 2013Batavierenrace
za 27 apr 2013 19:00SRG BBQ op Aegir
do 25 apr 2013za 27 apr 2013LIK-kamp
do 25 apr 2013 20:00Bam! Beerpong & Matrozen & Maitresses borrel...
do 25 apr 2013 22:00Talentenfonds Loterij
do 25 apr 2013Head of the Dart
wo 24 apr 2013Incasso April
di 23 apr 2013 18:00Sluiting inschrijflijst SRG Passe-partout...
ma 22 apr 2013 19:00BHM + LIK Filmavond
za 20 apr 2013zo 21 apr 2013AEGON NK / Hollandia
za 20 apr 2013Nereus Carpit Noctem
do 18 apr 2013 20:00BHM + Speeddaten + Borrel
do 18 apr 2013 18:00 21:00pasavond Wielerkleding bij Cycletrend
ma 15 apr 2013 19:00BHM + BAM! Popquiz
zo 14 apr 2013Gent Regatta
za 13 apr 2013zo 14 apr 2013Skøll Cup
do 11 apr 2013 20:00BHM & Bootylicious borrel
do 11 apr 2013Trainingsdag voor eerstejaars- en ouderejaarspl...
ma 08 apr 2013 19:00BHM + Get the picture
zo 07 apr 2013Varsity
do 04 apr 2013De EJC Paastocht
do 04 apr 2013 20:00FoetCie bekendmakingsborrel
wo 03 apr 2013 09:00Harkstede Klusdag
di 02 apr 2013 20:30LIK indelingsavond
ma 01 apr 2013Start PEiL-project
zo 31 mrt 2013Skiffhead
za 30 mrt 2013Jeugd & Tweehead
vr 29 mrt 2013 16:00Heimweek - VrijMiBo
do 28 mrt 2013 16:00Heimweek - Afroeiwedstrijd de herkansing
do 28 mrt 2013 20:00Heimweek - BHM
do 28 mrt 2013 19:00Heimweek - Grande Finale Afroeiwedstrijd de her...
wo 27 mrt 2013 14:00Heimweek - Koffie in de ub
wo 27 mrt 2013 23:00Heimweek - Gyas in 't Fust
di 26 mrt 2013 16:00Heimweek - Drentschen
di 26 mrt 2013 19:00Heimweek - Pizza eten
di 26 mrt 2013 20:30Heimweek - WK-kwalificatie Nederland-Roemenie...
ma 25 mrt 2013zo 31 mrt 2013Heimweek!!
ma 25 mrt 2013 19:00Heimweek - BBQ
ma 25 mrt 2013 20:00Heimweek - Pubquiz
za 23 mrt 2013zo 24 mrt 2013NOOC openingstoernooi
vr 22 mrt 2013zo 24 mrt 2013World Cup I - Sydney
vr 22 mrt 2013Incasso Maart
do 21 mrt 2013 14:00LIK open roei middag
do 21 mrt 2013 23:00Gyas' eerste snorrel
do 21 mrt 2013 22:30Praesesbekendmaking
wo 20 mrt 2013 14:00LIK open roei middag
wo 20 mrt 2013 12:00Sluitingsdatum inschrijflijst Lustrumcommissie...
di 19 mrt 2013 18:00 21:00Koopavond Perry
di 19 mrt 2013Wedstrijdroeiers Diner
zo 17 mrt 2013Head of the River
zo 17 mrt 2013 22:00Blikfeest!!
do 14 mrt 2013Trainingsdag voor eerstejaars- en ouderejaarspl...
do 14 mrt 2013 20:00BonBonBlik Après-Skiborrel
za 09 mrt 2013zo 10 mrt 2013Heineken Roeivierkamp
vr 08 mrt 2013zo 17 mrt 2013Gyas gaat op wintersport!
do 07 mrt 2013Vriendjes & Vriendinnetjesdag
do 07 mrt 2013Top C4+ bekendmaking op de borrel
do 07 mrt 2013 20:00Beestachtige blauwe bazen borrel
ma 04 mrt 2013 09:00Harkstede Klusdag
zo 03 mrt 2013Wedstrijdouderdag
vr 01 mrt 2013sluiting inschrijflijst NOOC C4+ bokaal
vr 01 mrt 2013 20:00Besloten feest
do 28 feb 2013 15:00Het Nieuwe Traditioneele Aenergyas Overnaedsche...
do 28 feb 2013 20:00Varsity Borrel
ma 25 feb 2013Deadline fotobestelmoment
ma 25 feb 2013Etentje wedstrijd- en clubcoaches
za 23 feb 2013zo 24 feb 2013Winterwedstrijden Delft
vr 22 feb 2013zo 24 feb 2013Ouderejaars Trainingsweekend
vr 22 feb 2013Incasso Februari
do 21 feb 2013 20:00V for Velocitas borrel
wo 20 feb 2013 18:00 20:00Time management workshop
di 19 feb 2013Trainingskamp Porto
ma 18 feb 2013Sluiting inschrijflijst bokalen ouderejaarsploe...
za 16 feb 2013zo 17 feb 2013Gyas-Hunze Race
za 16 feb 2013 22:00Gyas-Hunze feest
vr 15 feb 2013 23:59Sluitingsdatum inschrijflijst sollicitaties voo...
do 14 feb 2013De CompetiCie Rozenactie
do 14 feb 2013 20:30Medewerkersavond Gyas-Hunze
do 14 feb 2013 20:00Valentijn Super Festijn borrel
wo 13 feb 2013 20:00Sluiting inschrijflijst Cie400 solicitaties...
ma 11 feb 2013 20:00BAM! So you think you can drink
zo 10 feb 2013 16:00Deadline LustrumboekCie sollicitaties
vr 08 feb 2013Deadline GSPG sollicitaties
do 07 feb 2013 11:00 15:00Trainingsdag
do 07 feb 2013 20:00Scheve Schuit borrel
wo 06 feb 2013 20:00Halfjaarlijkse-ALV
ma 04 feb 2013 20:00Informatieavond Wintersport Briançon
za 02 feb 2013 17:00za 02 feb 2013 19:00Skiff-omsla cursus
do 31 jan 2013 20:00Maestrows borrel
ma 28 jan 2013 12:00Start Head-Heineken project
zo 27 jan 2013zo 10 feb 2013Trainingskamp bond selectie Avis, Portugal...
vr 25 jan 2013 20:00Besloten feest
do 24 jan 2013 15:00Sparmiddag georganiseerd door vloot Wit
do 24 jan 2013Incasso Januari
ma 21 jan 2013 19:00BAM! Lasergamen
zo 20 jan 2013World Ergohead
do 17 jan 2013 23:00Almanak uitreiking
do 17 jan 2013Start EJC moordspel
zo 13 jan 2013Gyas Winterwedstrijden
vr 11 jan 2013 19:00Besloten feest
do 10 jan 2013 09:00 17:30Trainingsdag
do 10 jan 2013 22:00Lustrum kick-off!
ma 07 jan 2013 20:00Brakke spelletjes avond
zo 06 jan 2013Intraingsfeest
vr 04 jan 2013 19:00Besloten feest
do 03 jan 2013 21:00Nieuwjaarsborrel
di 01 jan 2013 00:15Oud&Nieuw op Gyas
di 01 jan 2013 16:00Nieuwjaarsduik op Gyas
za 29 dec 2012 20:00Besloten feest
vr 28 dec 2012 19:00Besloten feest
do 27 dec 2012 21:00'3de kerstdag' borrel
ma 24 dec 2012 12:00Pre-kerst feest: Ergometer Marathon!
za 22 dec 2012 17:00Besloten feest
za 22 dec 2012KerstREX
vr 21 dec 2012 21:00Afscheidsfeest Hans Barkema
vr 21 dec 2012 23:59BOEM!
vr 21 dec 2012Incasso december
do 20 dec 2012 23:59Deadline inschrijven Wintersport
do 20 dec 2012 17:00 20:00Pasmiddag New Wave
do 20 dec 2012 20:00End of the Worl borrel
ma 17 dec 2012 20:00BAM! Kerstdiner
za 15 dec 2012 21:00Gyas gala
vr 14 dec 2012 19:00Besloten feest
do 13 dec 2012 10:00 16:00Trainingsdag
do 13 dec 2012 20:00Paal 13 borrel
ma 10 dec 2012Deadline fotobestelmoment
ma 10 dec 2012 20:00BAM! Karaoke avond
zo 09 dec 2012SGOEPPA
za 08 dec 2012NKIR
za 08 dec 2012 17:00Besloten feest
do 06 dec 2012 21:00 23:59SALE bij de Winkel
do 06 dec 2012 20:00Buitengewoon & Varsity Kick- Off borrel
do 06 dec 2012 20:30Euroknaller donderdag
ma 03 dec 2012 20:00Gala rokkostuum pas avond
do 29 nov 2012Trekking Grote Clubactie
do 29 nov 2012 20:00Hard Achteruit Borrel
wo 28 nov 2012 20:00RC1 cursus
di 27 nov 2012 18:00 21:00Perry koopavond
ma 26 nov 2012Incasso November
ma 26 nov 2012 19:00Eerstejaarsdiner!
zo 25 nov 2012Hel van het Noorden
zo 25 nov 2012REXtest
za 24 nov 2012 20:00Knorrendiner
za 24 nov 2012Groninger Roeicongres
vr 23 nov 2012 12:00Deadline FotoCie sollicitaties
do 22 nov 2012 20:00Flirty Fitness Borrel
wo 21 nov 2012 20:00RC1 cursus
ma 19 nov 2012 20:00BAM! Pubquiz
za 17 nov 2012 21:00Streepjesfeest
do 15 nov 2012 21:00Gala Bekendmaking & Blootje!: Rubik's Cube borr...
do 15 nov 2012 12:00Deadline commissies en ploegen in almanak...
wo 14 nov 2012 20:00RC1 cursus
zo 11 nov 2012Argo Najaars Slotwedstrijden
za 10 nov 2012zo 11 nov 2012Paul Veenemans Prijs
do 08 nov 2012 18:00Deadline Huismeesters sollicitaties
do 08 nov 2012 18:00Startbijeenkomst Clubselectie!
ma 05 nov 2012 22:00Terugkomavond II
ma 05 nov 2012 17:00BAM! Schaatsen
zo 04 nov 2012Novembervieren
do 01 nov 2012 23:30Selectiebekendmaking
do 01 nov 2012 18:00BAM! Halloween tocht
do 01 nov 2012 20:30Eerstejaars Fotomoment
do 01 nov 2012 20:00Ploegen bekendmaking
di 30 okt 2012Deadline Almanak - Quotes
di 30 okt 2012Deadline Almanak - Banner actie
za 27 okt 2012Asopos Najaarswedstrijden
za 27 okt 2012 22:00Vaute Veesd
za 27 okt 2012Skifftrail 2
do 25 okt 2012Incasso Oktober
do 25 okt 2012 13:00Examendag Skiffcursus
do 25 okt 2012 22:00Gyas Band
wo 24 okt 2012Deadline inleveren stukken Almanak
wo 24 okt 2012 20:00Stuur interesse avond
wo 24 okt 2012 17:30 22:30Aan- en afriggercursus
ma 22 okt 2012 19:00BAM! Ladies Night
za 20 okt 2012Vidar-Laga Najaarswedstrijden
za 20 okt 2012Tromp Boat Races
do 18 okt 2012B.U.L.K. Bierestafette 2.0
do 18 okt 2012 13:00Examendag Skiffcursus
do 18 okt 2012 21:30Top C4 informatieavond
ma 15 okt 2012 20:00Mannenavond
zo 14 okt 2012 16:00BAM! Sollicitaties deadline
zo 14 okt 2012 20:00Deadline sollicitaties Eerstejaarscommissie...
za 13 okt 2012Knorrensteijn Memorial Regatta
vr 12 okt 2012 19:00Besloten feest
vr 12 okt 2012Deadline Martini Commissie sollicitaties
do 11 okt 2012ZOT-borrel
do 11 okt 2012 16:00Deadline sollicitaties LIK
wo 10 okt 2012 16:00Deadline ExploCie sollicitaties
wo 10 okt 2012 12:00Deadline Gyazette Sollicitaties
di 09 okt 2012 12:00Deadline KookCie Sollicitaties
di 09 okt 2012 12:00Deadline GrafiCie sollicitaties
ma 08 okt 2012 20:00Netwerkborrel
zo 07 okt 2012 16:00FoetCie Sollicitaties deadline
zo 07 okt 2012 17:00GalaCie sollicitatie Deadline
za 06 okt 2012zo 07 okt 2012Thêta Herfstregatta
vr 05 okt 2012zo 07 okt 2012BAM! Liftwedstrijd
do 04 okt 2012 22:00Ski100 Bekendmakingsborrel
do 04 okt 2012Deadline sollicitaties SRG
do 04 okt 2012 21:00Kick-off Beergames
do 04 okt 2012 17:00Examendag Skiffcursus
wo 03 okt 2012 20:00Financiële-ALV
ma 01 okt 2012 20:00BAM! Paintballen
za 29 sep 2012Afroeidag
za 29 sep 2012 22:00Afroeifeest
vr 28 sep 2012Selectiedag
vr 28 sep 2012 12:00Deadline sollicitaties Gyas-Hunze commissie ...
do 27 sep 2012BHM & Row in the Dark borrel
wo 26 sep 2012 17:00Instapboot Gladde 4
di 25 sep 2012Incasso September
di 25 sep 2012 17:00Instapboot Gladde 4
ma 24 sep 2012 20:00Commissie Carrousel
ma 24 sep 2012Instapboot Dubbel 2
ma 24 sep 2012 19:00RC 2
zo 23 sep 2012Amstelbeker
zo 23 sep 2012Skifftrail
za 22 sep 2012 13:45Oud Gyas ledendag
vr 21 sep 2012 20:00Besloten Feest
do 20 sep 2012Sonnema present: Appelscha Afterparty & Huldigi...
do 20 sep 2012Deadline fotobestelmoment
do 20 sep 2012 20:30Huldiging internationale roeiers
do 20 sep 2012 17:00Instapboot Gladde 4
wo 19 sep 2012 17:00Instapboot Dubbel 2
di 18 sep 2012 20:00Prinsjesdag: Inspraakavond Beleid
di 18 sep 2012 17:00Instapboot Gladde 4
di 18 sep 2012 18:00 21:00Perry koopavond
ma 17 sep 2012 20:00BAM! Spelletjesavond
ma 17 sep 2012Start project Asopos
vr 14 sep 2012zo 16 sep 2012EK roeien in Varese
vr 14 sep 2012zo 16 sep 2012Kamp Appelscha
vr 14 sep 2012 09:45Heat Rogier - EK roeien in Varese
do 13 sep 2012BHM & Boer zoekt vrouw borrel
ma 10 sep 2012BAM! Biercantus
vr 07 sep 2012zo 09 sep 2012FISU WK
do 06 sep 2012BHM & 90 's party
wo 05 sep 2012 20:30Terugkomavond I
ma 03 sep 2012 19:00MAD & PubQuiz
za 01 sep 2012zo 02 sep 2012Bier und Bratwurst Regatta (Leer)
do 30 aug 2012 19:30Startbijeenkomst SVP
do 30 aug 2012BHM & Welcome Freshmen Borrel
wo 29 aug 2012zo 09 sep 2012Paralympische Spelen London
wo 29 aug 2012 20:30Indelingsavond 3
wo 29 aug 2012 13:00 17:00DenkTank Dag
ma 27 aug 2012Indelingsavond 2
ma 27 aug 2012Incasso Augustus
za 25 aug 2012Besloten Feest
vr 24 aug 2012Selectiedag
do 23 aug 2012Strandkastenborrel + BBQ
ma 20 aug 2012Indelingsavond 1
za 18 aug 2012za 25 aug 2012Row for Rights
di 14 aug 2012zo 19 aug 2012WK Senioren & Junioren 2012
ma 13 aug 2012vr 17 aug 2012KEI week
za 11 aug 2012 20:00Informatieavond Prowmoteam
vr 10 aug 2012 11:00za 11 aug 2012Klus & Clean
vr 10 aug 2012 17:00Besloten Feest
ma 06 aug 2012 22:00Gyas Zomer Borrel in 't Golden Fust
wo 01 aug 2012 13:30Gyas - borrel in The Watermans Arms in Eton ...
wo 01 aug 2012 12:00Halve Finale Nanne (M2-) - Olympische Spelen...
wo 01 aug 2012 13:30Finale Rogier (M8+) - Olympische Spelen
ma 30 jul 2012Incasso Juli
ma 30 jul 2012 22:00Gyas Zomer Borrel in 't Golden Fust
ma 30 jul 2012 10:50Herkansing Rogier (M8+) - Olympische Spelen...
za 28 jul 2012zo 05 aug 2012Olympische Spelen London
za 28 jul 2012 10:00Heat Rogier (Holland 8) in London
za 28 jul 2012 12:00Heat Nanne (Zware 2-) in London
za 14 jul 2012Kölner Stadtachter
za 14 jul 2012Kölner Lichter
do 12 jul 2012zo 15 jul 2012WK onder de 23
di 10 jul 2012 17:00Tjas-mix
ma 09 jul 2012Zomerroeien start
do 05 jul 2012do 05 jul 2012De eerste borrel! borrel
do 05 jul 2012 14:00Karbokaal
wo 04 jul 2012 20:00Overdracht-ALV
wo 04 jul 2012Deadline Vlotbord
di 03 jul 2012Was- en sopdag vrije vloot
ma 02 jul 2012 12:30 18:30Was- en sopdag wedstrijdvloot
ma 02 jul 2012 11:00 12:30Schoonmaken uittraining door eerstejaars
ma 02 jul 2012 18:30BBQ Was- & Sopdag
zo 01 jul 2012 22:00ma 02 jul 2012 08:00Uittraining
za 30 jun 2012zo 01 jul 2012NSRF
za 30 jun 2012 08:30 16:00Rotary Roei Regatta
za 30 jun 2012 18:00Vlotbord deadline
vr 29 jun 2012 18:00Argo sprint
vr 29 jun 2012 23:59Verbouwen/Slopen douche
do 28 jun 2012Borrel McDrijff & Stef Stuntboot
do 28 jun 2012Examendag 2
do 28 jun 2012 20:00Laatste BHM inclusief toetjesbuffet van de Kook...
wo 27 jun 2012zo 01 jul 2012Henley Royal Regatta
wo 27 jun 2012 20:30Lustrumboek 2014 informatie bijeenkomst
di 26 jun 2012Stuurtjes Rotary Regatta deadline
di 26 jun 2012 20:00Prowmoteam informatieavond
ma 25 jun 2012 19:00 22:00RC2
ma 25 jun 2012 19:00Coachbedankdiner
ma 25 jun 2012Was- en sopdag vrije vloot
zo 24 jun 2012 14:00Sollicitatie Studiebegeleider Gyas
za 23 jun 2012Orca Competitie Slotwedstrijden
za 23 jun 2012 11:00Centrale lunch van de strandkasten
vr 22 jun 2012Okeanos Competitie Sprint
do 21 jun 2012 22:00Borrel Victorious Secret
wo 20 jun 2012 19:00RC-1 - Groep 1 & 2
ma 18 jun 2012 19:00 22:00RC2
zo 17 jun 2012 20:45Portugal - Nederland
za 16 jun 2012zo 17 jun 2012Martini Regatta
vr 15 jun 2012zo 17 jun 2012World cup III, Munchen
vr 15 jun 2012 19:00Sponsorborrel met roeiclinic
vr 15 jun 2012 18:00Martini sprint
vr 15 jun 2012 00:00Deadline sollicitatie Beheer Ufkes
do 14 jun 2012 20:00BHM
wo 13 jun 2012 19:00RC-1 - Groep 2
wo 13 jun 2012 20:45Nederland - Duitsland
wo 13 jun 2012Examendag 1
di 12 jun 2012 18:00RC-1 - Groep 1
ma 11 jun 2012 19:00 22:00RC2
ma 11 jun 2012 19:00Actieve Ledenbedankdiner
zo 10 jun 2012 15:00Oud Gyas borrel op de Bosbaan
za 09 jun 2012zo 10 jun 2012Koninklijke- Holland Beker
za 09 jun 2012Asopos Driekamp
za 09 jun 2012 18:00Nederland - Denemarken op Gyas
vr 08 jun 2012 12:00Gyas EK Pool online!
do 07 jun 2012Trainingsdag Eerstejaars & Ouderejaars
do 07 jun 2012 16:00PRcie sollicitaties
do 07 jun 2012 22:00Borrel Blik & Janneke
do 07 jun 2012 20:00Blik&Janneke BHM
wo 06 jun 2012 20:00Botenplan ALV
wo 06 jun 2012 18:00RC-1 - Groep 2
di 05 jun 2012Studenten Duursportcompetitie: Tritanium zwemlo...
di 05 jun 2012 18:00RC-1 - Groep 1
ma 04 jun 2012 19:00 22:00RC2
ma 04 jun 2012 20:00Deadline Thermokleding bestellen
ma 04 jun 2012 20:30What's Next
zo 03 jun 2012 07:00 19:00Euros Drienerloo Regatta
zo 03 jun 2012 22:00 23:59Blikfeestje!!
za 02 jun 2012zo 03 jun 2012ARB
za 02 jun 2012 14:00Besloten feest
vr 01 jun 2012zo 03 jun 2012 19:00Competitiekamp
vr 01 jun 2012 18:00Thetis Sprint wedstrijd
do 31 mei 2012Sparmiddag - Vloot Zwart
do 31 mei 2012 20:00RC-1 - Groep 1
do 31 mei 2012 20:00BHM Zijn we er al?
do 31 mei 2012 22:00Borrel Zijn we er al?
wo 30 mei 2012 19:00RC-1 - Groep 2
di 29 mei 2012 18:00 21:00Perry Sport F&F koopavond
ma 28 mei 2012 12:00Ouderdag
za 26 mei 2012zo 27 mei 2012Klusweekend
za 26 mei 2012 11:00Centrale lunch door de EJD
vr 25 mei 2012ma 28 mei 2012Uitwisseling FoetCie
vr 25 mei 2012zo 27 mei 2012World cup II, Luzern
vr 25 mei 2012 19:00Barbecue Klusweekend
vr 25 mei 2012 12:00Ontbijtlunch georganiseerd door Fast & Fabulous...
vr 25 mei 2012 19:00Besloten feest
do 24 mei 2012Mayday Mix
do 24 mei 2012 22:00Borrel Fast & Fabulous EN Rowbulls
do 24 mei 2012 20:00BHM Mayday Mix
do 24 mei 2012 16:00Drentschen Mayday Mix
wo 23 mei 2012 20:00Inspraakavond Meerjarenplan
ma 21 mei 2012 19:00 22:00RC2
ma 21 mei 2012 17:00De BAM! organiseert: Barbecue aan Hoornseplas...
zo 20 mei 2012wo 23 mei 2012Olympisch Kwalificatie Toernooi Luzern
za 19 mei 2012zo 20 mei 2012Westelijke Regatta
vr 18 mei 2012za 19 mei 2012Elfsteden Roeimarathon
do 17 mei 2012 20:00BHM Gekkenhuis
do 17 mei 2012 22:00Borrel Gekkenhuis
di 15 mei 2012Studenten Duursportcompetitie: Tandje Hoger tij...
ma 14 mei 2012 19:00 20:00Coachinfo avond
za 12 mei 2012zo 13 mei 2012PEiK en PEiL
za 12 mei 2012zo 13 mei 2012"Internationale Beetzsee-Regatta" in Brandenbur...
vr 11 mei 2012 22:00Diës eindfeest
vr 11 mei 2012 08:00Diesweek buitendag Walibi!
vr 11 mei 2012 12:00Deadline inschrijving Project Orca Slot
do 10 mei 2012 16:00 18:00Missie'13 Heren
do 10 mei 2012 18:00 20:00Missie'13 Dames
do 10 mei 2012 23:59Diesweek bekendmaking winnaar bucketlist
do 10 mei 2012 20:00Diesweek donderdag BHM Ad Fundum
do 10 mei 2012 23:30Lenteploeg bekendmaking
wo 09 mei 2012do 10 mei 2012Diesweek Bucketlist
wo 09 mei 2012 20:00Diës ALV
wo 09 mei 2012 10:00 17:00Selectiedag talentenachten
di 08 mei 2012Inauguratie Lenteleden
di 08 mei 2012 15:00 15:30Sluiting inschrijflijst Talentenachten!
di 08 mei 2012 16:00Afroeidag Lenteleden
di 08 mei 2012 22:00Diesweek Inauguratiefeest lenteleden
ma 07 mei 2012vr 11 mei 2012Dies week
ma 07 mei 2012 17:00Diesweek Drentschen
ma 07 mei 2012 20:30Diesweek Pubquiz
ma 07 mei 2012 19:00Diesweek maandag BBQ
ma 07 mei 2012Nanne naar de Olympische Spelen
za 05 mei 2012zo 06 mei 2012ZRB
za 05 mei 2012Rottebokaal
vr 04 mei 2012zo 06 mei 2012World Cup I, Belgrado
vr 04 mei 2012zo 06 mei 2012LIK kamp Bakkeveen
do 03 mei 2012Trainingsdag Eerstejaars
do 03 mei 2012 16:00 20:00Wie is de mol?
do 03 mei 2012 20:00BHM Eigenwijs
do 03 mei 2012 22:00Eigenwijs borrel!
do 03 mei 2012 16:00 18:00Missie'13 Dames
do 03 mei 2012 18:00 20:00Missie'13 Heren
wo 02 mei 2012 16:00Mini-Martini
wo 02 mei 2012 20:00BHM Mini-Martini
za 28 apr 2012SRG
za 28 apr 2012 22:00SRG Loodsfeest
vr 27 apr 2012 20:00Deadline Schoolroeicoaches
do 26 apr 2012 22:00B.U.L.K. Borrel
do 26 apr 2012 20:00B.U.L.K. BHM
do 26 apr 2012 21:00Spelletjesavond
do 26 apr 2012 17:00 19:30Ik Hou Van Holland
do 26 apr 2012 17:00Instapboten 4x en 4+
do 26 apr 2012 16:00 18:00Missie'13 Heren
do 26 apr 2012 18:00 20:00Missie'13 Dames
wo 25 apr 2012 17:00Instapboten 4+ en 2x
di 24 apr 2012 17:00Instapboten 8+ en 2x
ma 23 apr 2012 19:00MAD Get the Picture
ma 23 apr 2012 20:00Get the Picture!
zo 22 apr 2012AA-race
za 21 apr 2012zo 22 apr 2012NK roeien (Hollandia)
za 21 apr 2012Husk Carpit Noctem
vr 20 apr 2012 17:00Sluiting inschrijflijst FoetCie exchange
do 19 apr 2012 20:00BHM Speeddaten!
do 19 apr 2012 21:00Speeddaten
do 19 apr 2012 22:00Borrel!
do 19 apr 2012Sparmiddag - Vloot Wit
wo 18 apr 2012 16:00 18:00Missie'13 Dames
wo 18 apr 2012 18:00 20:00Missie'13 Heren
ma 16 apr 2012 19:00MAD, Karten met de BAM!
ma 16 apr 2012Deadline Groot Gyas enquete
ma 16 apr 2012 20:30Karten met de BAM!
za 14 apr 2012zo 15 apr 2012Skøll Cup
vr 13 apr 2012Studenten Duursportcompetitie: Explore survival...
do 12 apr 2012 20:00BHM AJN 21
do 12 apr 2012 22:00AJN 21 Borrel
zo 08 apr 2012Varsity
za 07 apr 2012Harkstede Klusdag
za 07 apr 2012 13:15Boat Race kijken op Gyas!!
do 05 apr 2012Trainingsdag Eerstejaars
do 05 apr 2012 20:00Pilsch Panters BHM
do 05 apr 2012 22:00Pilsch Panters Borrel
wo 04 apr 2012 20:00Discussieavond 3 Meerjarenplan
di 03 apr 2012 21:00Indelingsavond Lente Introductie Periode
ma 02 apr 2012 19:00Vlootdiner - Vloot Cognac
za 31 mrt 2012zo 01 apr 2012Twee- en Skiffhead
vr 30 mrt 2012 13:30Bra(c)k met de BAC
vr 30 mrt 2012 16:00Wiggers VrijMiBo
do 29 mrt 2012 20:00Wiggers laatste BHM
do 29 mrt 2012 22:00Wiggers HEIMWEEKFEEST
wo 28 mrt 2012 16:00Drentschen
wo 28 mrt 2012 20:00Wiggers BBQ
wo 28 mrt 2012Champions League
wo 28 mrt 2012 18:00 21:00Perry Sport 25% korting koopavond
di 27 mrt 2012 19:00Hans&Johnny BAC BHM
di 27 mrt 2012 20:30Wiggers Klaverjastoernooi
di 27 mrt 2012 23:59Wiggers Sleepover
ma 26 mrt 2012Studenten Duursportcompetitie: Golfbreker zwemw...
ma 26 mrt 2012 19:00Heimweek MAD
ma 26 mrt 2012 20:00Wiggers Pubquiz
ma 26 mrt 2012 22:30Wiggers Drink-je-bierprijs-omlaagborrel
zo 25 mrt 2012za 31 mrt 2012Heimweek
za 24 mrt 2012zo 25 mrt 2012Heineken NOOC Openingstoernooi
vr 23 mrt 2012 12:00Deadline Sollicitaties Acquicie
do 22 mrt 2012Openroeimiddag Lente Introductie Periode
do 22 mrt 2012 20:00Bestuur Sibma uitzwaai BHM
do 22 mrt 2012 22:00Praesesbekendmakingsborrel
wo 21 mrt 2012 19:30Discussieavond 2 Meerjarenplan
wo 21 mrt 2012Openroeimiddag Lente Introductie Periode
wo 21 mrt 2012 17:00Deadline Inschrijving Okeanos Sprintbokaal...
ma 19 mrt 2012 20:00Ladies Night
ma 19 mrt 2012 19:00MAD Ladies Night
zo 18 mrt 2012Head of the River
zo 18 mrt 2012Head mixer
za 17 mrt 2012 16:00Headborrel met Oud Gyas
do 15 mrt 2012 20:00Apres Ski BHM
do 15 mrt 2012 22:00Apres Ski Borrel
za 10 mrt 2012zo 11 mrt 2012Heineken Roeivierkamp
vr 09 mrt 2012zo 18 mrt 2012Gyas Wintersport
do 08 mrt 2012Studenten Duursportcompetitie: Gyas ergometeren...
do 08 mrt 2012 14:00Vriendjes en vriendinnetjesdag
do 08 mrt 2012 22:00LIK Borrel
do 08 mrt 2012 20:00LIK BHM
wo 07 mrt 2012 19:30Discussieavond 1 Meerjarenplan
wo 07 mrt 2012 16:00Deadline inschrijving Project Skøll Cup
ma 05 mrt 2012 19:00Biercantus BHM
ma 05 mrt 2012 20:30Biercantus
za 03 mrt 2012za 03 mrt 2012Gyas-Hunze Race
za 03 mrt 2012 22:00Gyas Hunze Feest
vr 02 mrt 2012zo 04 mrt 2012World Cup Thialf
vr 02 mrt 2012Trainingsdag Eerstejaars
do 01 mrt 2012 22:00FoetCie Borrel
do 01 mrt 2012 20:30Medewerkersavond Gyas-Hunze race
do 01 mrt 2012 20:00Varsity BHM
ma 27 feb 2012 19:00Vlootdiner - Vloot Wit
zo 26 feb 2012 19:00Zondagse BHM
zo 26 feb 2012 22:00Blikfeest
za 25 feb 2012zo 26 feb 2012Winterwedstrijden
vr 24 feb 2012za 25 feb 2012Trainingsweekend ouderejaars competitieroeiers...
vr 24 feb 2012 13:00Brakke pannenkoekenlunch
do 23 feb 2012 16:00do 23 feb 2012 16:15ACLO sportgala
do 23 feb 2012 22:30Vlotloterij
do 23 feb 2012 20:00BHM Vlotweek
do 23 feb 2012 22:00Vlotweek borrel
wo 22 feb 2012 14:00 16:00Pimp Your Bike - Huismeesters
di 21 feb 2012 12:00Buurtdag
di 21 feb 2012 19:00DAD Vlotweek
ma 20 feb 2012 20:30Discobowlen met de BAM!
ma 20 feb 2012 19:00MAD Vlotweek
ma 20 feb 2012 22:00Openingsfeest Vlotweek
zo 19 feb 2012 13:00 16:00Symposium over overtraining en blessurepreventi...
za 18 feb 2012zo 04 mrt 2012Trainingskamp Porto
za 18 feb 2012 17:00Skiff-omsla-cursus
do 16 feb 2012 22:00FATOE borrel
do 16 feb 2012 22:00Lasergamen met de OCie
di 14 feb 2012Verras je geliefde met een roos
di 14 feb 2012 20:00Deadline thermokleding bestellen
ma 13 feb 2012wo 15 feb 2012Cie400 sollicitaties
ma 13 feb 2012 18:00 21:00Koopavond Perry Sport
za 11 feb 2012 16:00Netwerkborrel Oud Gyas
do 09 feb 2012Studenten Duursportcompetitie: Tjas schaatsweds...
do 09 feb 2012 22:00De 'borrel na je tentamen' borrel
wo 08 feb 2012Reanimatiecursus
di 07 feb 2012di 14 feb 2012Trainingskamp Sevilla
ma 06 feb 2012di 07 feb 2012Eerstejaars ergometeren week 6
ma 06 feb 2012 20:00Popquiz!
vr 03 feb 2012Trainingsdag eerstejaars
vr 03 feb 2012 23:59Deadline sollicitaties Cie-400
vr 03 feb 2012 19:00Wedstrijdroeiers diner
do 02 feb 2012Deadline Moordspel
do 02 feb 2012 22:00Borreltje hier borreltje daar
wo 01 feb 2012 20:00Halfjaarlijkse-ALV
ma 30 jan 2012 19:00Vlootdiner - Vloot Zwart
zo 29 jan 2012 12:00 16:30Eerstejaars wedstrijdroeiers ouderdag
do 26 jan 2012Sparmiddag - Vloot Cognac
do 26 jan 2012 22:00Vloot Cognac presenteert: Oud Hollandsche Winte...
ma 23 jan 2012Start Head-Heineken Project
zo 22 jan 2012Studenten Duursportcompetitie: Vitalis Hardloop...
vr 20 jan 2012zo 22 jan 2012Trainingskamp Brugge
do 19 jan 2012 23:15Almanak uitreiking
do 19 jan 2012 22:00Almanak Borrel
do 19 jan 2012 20:00Almanak BHM
do 19 jan 2012 23:59Deadline inschrijving Head-Heineken Project...
ma 16 jan 2012 20:15Schaatsen met de BAM!
ma 16 jan 2012 19:00MAD voor schaatsen met de BAM!
zo 15 jan 2012Gyas Winterwedstrijden
zo 15 jan 2012 18:00Zondagse BHM Winterwedstrijden
vr 13 jan 2012Trainingsdag eerstejaars
do 12 jan 2012 22:00Nieuwjaarsborrel
do 12 jan 2012 17:30Ergometeruur voor eerstejaars
za 07 jan 2012 23:59Intrainingsfeest
do 05 jan 2012 22:00Eerste borrel van het jaar
zo 01 jan 2012 16:00Nieuwjaarsduik
za 31 dec 2011 23:59Oud&Nieuw
wo 28 dec 2011 17:00Besloten feest
do 22 dec 2011 22:00Varsity Kick-Off Borrel
do 22 dec 2011 18:00 20:00Ergometeruur voor eerstejaars
wo 21 dec 2011 20:00Twee-zonder-ALV
di 20 dec 2011 18:30 20:30Ergometeruur voor eerstejaars
ma 19 dec 2011 19:00 22:00RC 3
ma 19 dec 2011 19:00 22:00Symposium "ambitieuze ontwikkelingen"
ma 19 dec 2011 19:00BAM! Kerstdiner
zo 18 dec 2011 18:00Besloten feest
za 17 dec 2011 16:00Besloten feest
vr 16 dec 2011 22:30Gala
vr 16 dec 2011 21:21Deadline inschrijflijst wintersport!
do 15 dec 2011 22:00Dibs-Je-Date Borrel
do 15 dec 2011Deadline Sollicitaties Grote Sponsoren Commissi...
do 15 dec 2011 18:00 20:00Ergometeruur voor eerstejaars
di 13 dec 2011 17:00 18:00Studie voorlichtingsavond voor wedstrijdroeiers...
ma 12 dec 2011 19:00 22:00RC 3
ma 12 dec 2011 19:30Gala dansavond
zo 11 dec 2011SGOPPA
zo 11 dec 2011 16:00Deadline vacature Gyas Consulent bij Randstad...
za 10 dec 2011NKIR
za 10 dec 2011 17:00Besloten feest
za 10 dec 2011 12:00Deadline Meerjarenplan Enquete
vr 09 dec 2011 20:00Sluiting inschrijflijst gala
do 08 dec 2011 22:00Sinterklaas Borrel
do 08 dec 2011 17:00Sinterklaastocht
ma 05 dec 2011 20:00Ruilspel + Film
ma 05 dec 2011Rokkostuum pasavond
vr 02 dec 2011Eerstejaars Trainingsdag
do 01 dec 2011 22:00Hard Achteruit Borrel
do 01 dec 2011Selectiemoment Clubheren
do 01 dec 2011 19:00OCie Dropping & Crazy 888
do 01 dec 2011 20:00Hard Achteruit BHM
ma 28 nov 2011 19:00 22:00RC 3
ma 28 nov 2011 19:00Eerstejaars Diner
zo 27 nov 2011Hel van het Noorden
za 26 nov 2011 20:00Knorrendiner
za 26 nov 2011 09:00 18:00Groninger Roeicoach Symposium
vr 25 nov 2011Selectiemoment Clubdames
do 24 nov 2011 20:00Vreneli's Verjaardag BHM
do 24 nov 2011 22:00Vreneli's verjaardag borrel
di 22 nov 2011 22:00Deadline Almanak - Banner actie
ma 21 nov 2011 19:00 22:00RC 3
ma 21 nov 2011 19:00 22:00Workshop communicatie
ma 21 nov 2011Paintball
ma 21 nov 2011 19:00MAD
ma 21 nov 2011 18:30MAD Paintball
za 19 nov 2011 12:30Vlootdag
vr 18 nov 2011 19:30Eerstejaars wedstrijdroeiers diner
do 17 nov 2011 22:00Blik&Bloos Borrel / Galabekendmaking
di 15 nov 2011Deadline Almanak - Quotes
ma 14 nov 2011 19:00 22:00RC 3
zo 13 nov 2011Argo Najaars Slotwedstrijden
zo 13 nov 2011 18:30Zondagse BHM
za 12 nov 2011zo 13 nov 2011Paul Veenemans Prijs
za 12 nov 2011Streepjesfeest
do 10 nov 2011 22:00Ultimate mix competition Borrel
do 10 nov 2011 20:00Ultimate Mix Competition BHM
di 08 nov 2011 20:30Startbijeenkomst Clubheren Voorbereidings Perio...
ma 07 nov 2011 19:00 22:00RC 3
ma 07 nov 2011 20:00Spelletjesavond
ma 07 nov 2011 19:00MAD
ma 07 nov 2011 19:00Startbijeenkomst Clubdames Voorbereidings Perio...
zo 06 nov 2011November 4en
do 03 nov 2011 23:30Selectiebekendmaking
do 03 nov 2011 22:00Competitieploeg- en Vlootbekendmaking
wo 02 nov 2011 20:00 21:30RC1 - woensdaggroep
di 01 nov 2011 18:00 21:00Koopavond Perry Sport
ma 31 okt 2011 19:00 22:00RC 3
ma 31 okt 2011 20:00 21:30RC1 - maandaggroep
ma 31 okt 2011 15:00 17:00Pasmoment wedstrijdkleding
za 29 okt 2011Asopos Najaarswedstrijden
za 29 okt 2011 22:00Vaute Veesd
do 27 okt 2011 22:00Borrel
do 27 okt 2011 20:00Halloween BHM
do 27 okt 2011 21:00Halloweentocht
ma 24 okt 2011 19:00 22:00RC 3
ma 24 okt 2011 20:00 21:30RC1 materiaal- en ergoinstructie
ma 24 okt 2011 20:00Huismeester sollicitaties
ma 24 okt 2011 19:00Eerstejaarsheren Diner
ma 24 okt 2011Deadline stukjes Almanak
zo 23 okt 2011Skifftrial 2
zo 23 okt 2011 19:00Zondagse BHM
za 22 okt 2011Vidar-Laga Najaarswedstrijden
do 20 okt 2011 22:00Borrelo Mexicano
do 20 okt 2011 20:00Burrito BHM
wo 19 okt 2011Examendag CompetiCie
wo 19 okt 2011 20:00 21:30RC1 - woensdaggroep
wo 19 okt 2011 20:00BAM! Sollicitaties
ma 17 okt 2011 20:00 21:30RC1 - maandaggroep
ma 17 okt 2011 19:00Eerstejaarsdames Diner
za 15 okt 2011Tromp Boat Races
vr 14 okt 2011zo 16 okt 2011Liftwedstrijd
vr 14 okt 2011 20:00Besloten Feest
wo 12 okt 2011 20:00Kick-off RC-1 woensdaggroep
ma 10 okt 2011 19:00 22:00RC 2
ma 10 okt 2011 20:00 21:30Kick-off RC-1 maandaggroep
ma 10 okt 2011 21:00ExploCie sollicitaties
ma 10 okt 2011Deadline Almanak - eerstejaarsploegen
zo 09 okt 2011Abcoude Amsterdam
za 08 okt 2011Knorrensteijn Memorial Regatta
vr 07 okt 2011 20:00Besloten Feest
do 06 okt 2011Examendag CompetiCie
do 06 okt 2011 21:21Opening inschrijflijst wintersport
do 06 okt 2011 22:00Ski 100 borrel
wo 05 okt 2011 20:00Financiële ALV
ma 03 okt 2011 20:30Terugkomavond II
ma 03 okt 2011 19:00 22:00RC 2
ma 03 okt 2011 19:00OCie Diner
ma 03 okt 2011 20:30OCie Pubquiz
ma 03 okt 2011 19:00 22:00Startbijeenkomst Selectieperiode
za 01 okt 2011zo 02 okt 2011Thêta Herfstregatta
za 01 okt 2011Afroeidag
za 01 okt 2011 19:00Afroeidag Restaurant-actie!
vr 30 sep 2011Selectiedag
do 29 sep 2011 22:00ZOT borrel & posterpresentatie
do 29 sep 2011 18:00 20:00Achten clinic
do 29 sep 2011 20:00ZOT BHM
di 27 sep 2011 21:00Inauguratie & Afroeifeest
ma 26 sep 2011 19:00 22:00RC 2
ma 26 sep 2011 19:00MaandagAvondDiner
ma 26 sep 2011 20:30Commissie Carrousel
ma 26 sep 2011 18:00 20:00Achten clinic
zo 25 sep 2011Skifftrial 1
zo 25 sep 2011 19:00Zondagse BHM
zo 25 sep 2011Amstelbeker
do 22 sep 2011 22:00Dispar Vulgo Appelscha Afterparty
do 22 sep 2011 18:00 20:00Achten clinic
wo 21 sep 2011 20:00Inspraakavond 2
wo 21 sep 2011 19:00 20:00Instructieavond bedrijfsroei coachkader
di 20 sep 2011 18:00 21:00Perry Sport F&F koopavond
ma 19 sep 2011 19:00 22:00RC 2
ma 19 sep 2011 19:00MaandagAvondDiner
ma 19 sep 2011 20:30Filmavond
ma 19 sep 2011Start Project Asopos
ma 19 sep 2011 18:00 20:00Achten clinic
za 17 sep 2011Erasmus Sprints (Universiteits-Achten)
vr 16 sep 2011zo 18 sep 2011Kamp Appelscha
do 15 sep 2011 22:00WedCie borrel en huldiging internationale roeie...
do 15 sep 2011 18:00 20:00Achten clinic
wo 14 sep 2011 20:00wo 14 sep 2011Inspraakavond 1
wo 14 sep 2011 19:00 20:00Schoolroei coach-instructie
ma 12 sep 2011 19:00 22:00RC 2
ma 12 sep 2011 19:00MaandagAvondDiner
ma 12 sep 2011 20:30Speeddate
zo 11 sep 2011 19:00SVP BHM
za 10 sep 2011 16:00za 10 sep 2011 19:00World Champions Trophy Drentschen
za 10 sep 2011 19:00Das Boot Lustrum ‘Blitz’ BBQ
za 10 sep 2011 22:00Das Boot Lustrumfeest ‘Blitz’
do 08 sep 2011 22:00Eerstejaarsborrel
wo 07 sep 2011 20:30Terugkomavond
ma 05 sep 2011 19:00MaandagAvondDiner
ma 05 sep 2011 20:30PubQuiz
do 01 sep 2011 22:00Welcome Freshmen borrel
di 30 aug 2011vr 02 sep 2011European University Championships
di 30 aug 2011Indelingsavond 3
ma 29 aug 2011Indelingsavond 2
zo 28 aug 2011zo 04 sep 2011World Rowing Championships
za 27 aug 2011zo 28 aug 2011Ruder Regatta Leer
do 25 aug 2011 22:00Strandkastenborrel
ma 22 aug 2011Indelingsavond 1
zo 21 aug 2011 20:00Start bijeenkomst SVP
za 20 aug 2011za 27 aug 2011Row 4 Rights
ma 15 aug 2011vr 19 aug 2011KEI-week
za 13 aug 2011 20:00Prowmo info avond
vr 12 aug 2011 13:00za 13 aug 2011 20:00Klus & Clean
ma 08 aug 2011 22:00Maandagavond Zomerborrel in 't Golden Fust...
di 02 aug 2011 21:30Rogier en Nanne Uitzwaaiborrel
ma 01 aug 2011 22:00Maandagavond Zomerborrel in 't Golden Fust...
ma 25 jul 2011 22:00Maandagavond Zomerborrel in 't Golden Fust...
do 21 jul 2011zo 24 jul 2011World Rowing Under 23 Championships
ma 18 jul 2011 22:00Maandagavond Zomerborrel in 't Golden Fust...
ma 11 jul 2011za 16 jul 2011Outdoor actie Perry Sport
ma 11 jul 2011 22:00Maandagavond Zomerborrel in 't Golden Fust...
vr 08 jul 2011zo 10 jul 2011World Cup III: Luzern
vr 08 jul 2011Deadline foto's bestellen moment 5
do 07 jul 2011Karbokaal
wo 06 jul 2011 20:00Overdracht ALV
di 05 jul 2011Sollicitaties CompetiCie
ma 04 jul 2011 22:00Maandagavond Zomerborrel in 't Golden Fust...
ma 04 jul 2011Was en Sop dag
zo 03 jul 2011Uittraining
za 02 jul 2011zo 03 jul 2011NSRF
vr 01 jul 2011Argo Sprint
do 30 jun 2011 20:00Dynamite's Laatste Biertje Borrel
do 30 jun 2011 22:00Bekendmaking Competitieploeg en Competitiecoach...
wo 29 jun 2011zo 03 jul 2011Henley Royal Regatta
wo 29 jun 2011 20:00OCie Bierproeverij
di 28 jun 2011 20:00Cie400 informatie Prowmoteam
ma 27 jun 2011 20:00Coach-bedank-diner
ma 27 jun 2011 18:30What's Next-borrel
za 25 jun 2011zo 26 jun 2011Koninklijke- Holland Beker
za 25 jun 2011zo 26 jun 2011Competitiekamp
za 25 jun 2011Randstad werk: TT Assen
vr 24 jun 2011 22:00Besloten feest
do 23 jun 2011 22:00Borrel
do 23 jun 2011 00:00 00:00Was en Sop dag
wo 22 jun 2011 17:00Achten met het EJD viertje
wo 22 jun 2011 20:00Vloot Cognac Diner
di 21 jun 2011 17:00Achten met het EJD viertje
ma 20 jun 2011 20:00Actieve leden bedankdiner
ma 20 jun 2011 22:00Openingsfeest Kroegsponsor 't Golden Fust...
zo 19 jun 2011 20:00Zondagse BHM
za 18 jun 2011zo 19 jun 2011Martini Regatta
za 18 jun 2011Orca Competitie Slotwedstrijden
za 18 jun 2011 22:00G.D.D. ZOT Lustrumfeest (besloten feest)
za 18 jun 2011Einddatum Dong Energy Positieve Energie Wedstri...
vr 17 jun 2011zo 19 jun 2011World Cup II: Hamburg
vr 17 jun 2011Martini Sprint
do 16 jun 2011 22:00Borrel
wo 15 jun 2011 13:00Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
wo 15 jun 2011 17:00Meefietsen training EJZ
ma 13 jun 2011 12:00 16:00Ouderdag
zo 12 jun 2011 15:00Meefietsen training EJD 8+
vr 10 jun 2011 13:30Meefietsen training EJD 8+
do 09 jun 2011 11:00Examendag OCie
do 09 jun 2011 22:00Blik Vooruit! Borrel
do 09 jun 2011 17:15Meefietsen training EJD 8+
wo 08 jun 2011 20:00Botenplan ALV
wo 08 jun 2011 11:00Examendag OCie
di 07 jun 2011Studenten Duursportcompetitie: Zwemloop
ma 06 jun 2011Trainingsdag voor eerstejaars competitieroeiers...
ma 06 jun 2011 20:00Row for Rights Informatiebijeenkomst
zo 05 jun 2011Asopos Driekamp
zo 05 jun 2011Einddatum Groot Gyas Enquête
za 04 jun 2011zo 05 jun 2011ARB / NK Groot
za 04 jun 2011Rottebokaal
vr 03 jun 2011za 04 jun 2011Elfsteden Roei Marathon
vr 03 jun 2011Thetis Sprint
do 02 jun 2011 22:00Borrel mee met Blik&Bloos
do 02 jun 2011 18:00Besloten Feest
di 31 mei 2011Trainingsdag voor lenteleden
di 31 mei 2011 18:00 21:00Extra Perry Koopavond: 2+2 gratis!
ma 30 mei 2011 20:00EJC Beergames
zo 29 mei 2011Euros Drienerloo Regatta
zo 29 mei 2011 19:00Zondagse BHM
za 28 mei 2011Okeanos Competitie Toernooi
za 28 mei 2011 19:00Besloten feest
vr 27 mei 2011zo 29 mei 2011World Cup I: München
vr 27 mei 2011Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
do 26 mei 2011Sparmiddag - Vloot cognac
do 26 mei 2011 20:00EJZ spare ribs BHM
do 26 mei 2011 22:00De Natte Peddel "Zat in je badpak" Borrel...
ma 23 mei 2011 20:00RC-1: Theorie-avond 3
za 21 mei 2011zo 22 mei 2011Westelijke Regatta
do 19 mei 2011 17:00MaydayMix
do 19 mei 2011 22:00BOKS borrel Release the Beast
do 19 mei 2011 16:00 20:00Missie'12
wo 18 mei 2011 20:00Coachbijeenkomst
di 17 mei 2011 18:30Studenten Duursportcompetitie: Tijdrit
ma 16 mei 2011 19:00Start Roei Coach 2
ma 16 mei 2011Start Project: Orca Slot
ma 16 mei 2011 20:00RC-1: Theorie-avond 2
zo 15 mei 2011zo 15 mei 2011Laga Lustrumwedstrijden
za 14 mei 2011zo 15 mei 2011PE in 't Kort & PE in 't Lang
vr 13 mei 2011Trainingsdag voor eerstejaars competitieroeiers...
vr 13 mei 2011 16:00 19:00Try Before You Dies buitenactiviteiten
do 12 mei 2011 20:00Dies ALV
do 12 mei 2011 16:00 20:00Missie'12
wo 11 mei 2011 20:00Popquiz
di 10 mei 2011 22:00Inauguratie lenteleden en Diesfeest
ma 09 mei 2011 17:00Drentschen en BHM
ma 09 mei 2011 19:00Startbijeenkomst Talentenacht
ma 09 mei 2011 20:00RC-1: Theorie-avond 1
za 07 mei 2011zo 08 mei 2011ZRB
za 07 mei 2011zo 08 mei 2011Huegel Regatta in Essen
do 05 mei 2011 20:00Bevrijdings BBQ
wo 04 mei 2011Instapboten
ma 02 mei 2011 20:00MAD en BAM spelletjesavond en klaverjastoernooi...
zo 01 mei 2011Studenten Roei Regatta
za 30 apr 2011 19:00 21:00SRG BBQ
za 30 apr 2011 23:00SRG feest
vr 29 apr 2011Deadline foto's bestellen moment 4
do 28 apr 2011 19:00Botendoop (competitieboten)
do 28 apr 2011 16:00 20:00Missie'12
wo 27 apr 2011Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
wo 27 apr 2011 20:30Coach-informatieavond
di 26 apr 2011 20:00Informatieavond Row4Rights
ma 25 apr 2011Start Skiffcursus
za 23 apr 2011zo 24 apr 2011Hollandia / NK Klein
za 23 apr 2011Husk Carpit Noctem
do 21 apr 2011 16:00 20:00Missie'12
do 21 apr 2011 22:00Borrel
ma 18 apr 2011 20:00MAD en BAM LIK pubquiz
za 16 apr 2011zo 17 apr 2011Skøll Cup
do 14 apr 2011Studenten Duursportcompetitie: Survivalrun...
do 14 apr 2011 20:30Botendoop (wedstrijdboten)
ma 11 apr 2011 20:00Start EJC Moordspel
ma 11 apr 2011LIK & OCie Integratie-diner
zo 10 apr 2011Varsity
vr 08 apr 2011zo 10 apr 2011LIK Kamp@ ...
vr 08 apr 2011Trainingsdag voor eerstejaars competitieroeiers...
do 07 apr 2011 09:00Sparsessie Oude Vier
do 07 apr 2011 20:00Oude Vier Bekendmaking
di 05 apr 2011 21:00Lente Introductie Periode - Indelingsavond...
di 05 apr 2011Start Lente Introductie Periode
zo 03 apr 2011 15:00REX IV
zo 03 apr 2011Skiffhead
za 02 apr 2011Tweehead
vr 01 apr 2011 13:00Heimweek - Brakke lunch met het hele seizoen va...
do 31 mrt 2011 20:00Heimweek - Rainbow high in the house BHM
do 31 mrt 2011 22:00Heimweek - Rainbow High in the Holland Heineken...
wo 30 mrt 2011 18:00 21:00Gyas Perry Sport Koopavond 25% Korting
wo 30 mrt 2011 19:30Heimweek - Dictee BHM
wo 30 mrt 2011 20:00Heimweek - Hollands dictee
di 29 mrt 2011 16:00Heimweek! Spuit je fiets oranje!!
di 29 mrt 2011 19:30Heimweek - Bestuur kookt voor jou!
di 29 mrt 2011 20:30Heimweek - Holland - Hongarije - Live op Gyas!...
ma 28 mrt 2011ma 04 apr 2011Heimweek 2011
ma 28 mrt 2011 21:15Studenten Duursportcompetitie: Zwemmen
ma 28 mrt 2011 19:00Heimweek Holland Heineken Pubquiz + BHM
za 26 mrt 2011zo 27 mrt 2011Heineken NOOC Openingstoernooi
vr 25 mrt 2011Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
do 24 mrt 2011Sparmiddag - Vloot Wit
do 24 mrt 2011 22:00Witte Vloot Borrel
do 24 mrt 2011 22:30Praeses bekendmakinggsborrel
wo 23 mrt 2011Lente Introductie Periode - Openroeimiddag...
di 22 mrt 2011Lente Introductie Periode - Openroeimiddag...
ma 21 mrt 2011 20:00BHM de Luxe
zo 20 mrt 2011Head of the River
zo 20 mrt 2011 09:00Headmixer
do 17 mrt 2011Talentenfondsborrel
do 17 mrt 2011 22:00Peddal2DaMeddal borrel
ma 14 mrt 2011Start Project: Skøll Cup
zo 13 mrt 2011 19:00Zondagse BHM
za 12 mrt 2011zo 13 mrt 2011Heineken Roei4kamp
vr 11 mrt 2011Start Gyas wintersport
do 10 mrt 2011Vriendjes en Vriendinnetjesdag
ma 07 mrt 2011 20:00MAD en BAM! Pubquiz
za 05 mrt 2011Skiff-omsla-cursus
za 05 mrt 2011KNRB Bondstest
vr 04 mrt 2011Trainingsdag voor eerstejaars competitieroeiers...
do 03 mrt 2011 16:00Studenten Duursportcompetitie: Ergometeren...
do 03 mrt 2011 20:00Duursportfeest
do 03 mrt 2011 15:00Selecties overnaedsche 4+ Varsity (NT-AOMVR-SPM...
di 01 mrt 2011 18:00 19:30Perry Wintersportkoopavond
ma 28 feb 2011 19:00Rabobank Lezing
ma 28 feb 2011 20:00MAD en BAM! Spelletjesavond deel 2
za 26 feb 2011zo 27 feb 2011PE Winterwedstrijden
za 26 feb 2011Besloten feest
vr 25 feb 2011Deadline foto's bestellen moment 3
vr 25 feb 2011Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
do 24 feb 2011 20:00Biercantus
do 24 feb 2011 15:00Selecties overnaedsche 4+ Varsity (NT-AOMVR-SPM...
wo 23 feb 2011 20:00Beachvolleybal EJC
za 19 feb 2011Besloten feest
vr 18 feb 2011Deadline Sollicitatie Gyas Consulent
do 17 feb 2011 20:00Ergometeruur voor eerstejaars
do 17 feb 2011 23:00ACLO Sportgala
do 17 feb 2011 17:00Gyas-Tjas mix
do 17 feb 2011 22:00Valentijnsborrel
zo 13 feb 2011 16:00REX III
zo 13 feb 2011Zondagse BHM
za 12 feb 2011zo 13 feb 2011Gyas-Hunze Race
za 12 feb 2011 22:30Gyas-Hunze feest
vr 11 feb 2011 13:00Was- en Sopdag
do 10 feb 2011 17:45Studenten Duursportcompetitie: Schaatsen
do 10 feb 2011 21:00Medewerkersavond Gyas-Hunze Race
do 10 feb 2011 22:00Borrel
zo 06 feb 2011Zondagse BHM
za 05 feb 2011 22:00Gyas 2000-2005 feest
vr 04 feb 2011Trainingsdag voor eerstejaars competitieroeiers...
vr 04 feb 2011Sollicitaties Cie400
do 03 feb 2011Varsity Kick-off Borrel!
ma 31 jan 2011 21:00BAM! Discobowlen
za 29 jan 2011Junioren trainingsdag
vr 28 jan 2011Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
vr 28 jan 2011Wedstrijdroeiersdiner
do 27 jan 2011Sparmiddag
do 27 jan 2011 22:00Almanak Uitreiking
wo 26 jan 2011 20:00Halfjaarlijkse ALV
ma 24 jan 2011Reanimatiecursus
ma 24 jan 2011Start modules voor ouderejaars
zo 23 jan 2011Wedstrijd Ouderdag
zo 23 jan 2011Studenten Duursportcompetitie: Veldloop
za 22 jan 2011WK Sprint Thialf
do 20 jan 2011 22:00Borrel
do 20 jan 2011Eind EJC fotowedstrijd
wo 19 jan 2011YER Sollicitatieworkshop
ma 17 jan 2011 20:00MAD en BAM! Spelletjesavond
ma 17 jan 2011Start EJC Fotowedstrijd
zo 16 jan 2011 15:00REX II
zo 16 jan 2011Gyas Winterwedstrijden
za 15 jan 2011KNRB Nationale Roeidag
vr 14 jan 2011zo 16 jan 2011Trainingsweekend Brugge
vr 14 jan 2011Besloten feest
do 13 jan 2011 22:00Borrel
wo 12 jan 2011 22:00Nieuwjaarsborrel
vr 07 jan 2011Trainingsdag voor eerstejaars competitieroeiers...
do 06 jan 2011 22:00Nieuwjaars borrel
wo 05 jan 2011Reanimatiecursus
zo 02 jan 2011Intraining
do 23 dec 2010 22:00Vakantieborrel
zo 19 dec 2010 15:00REX I
vr 17 dec 2010 22:00Gyas Gala 2010
vr 17 dec 2010Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
do 16 dec 2010 22:00Vlootstunts
di 14 dec 2010Uitwisselingscommissie Sollicitaties
ma 13 dec 2010 20:00Kerstdiner
zo 12 dec 2010SGOPPA
za 11 dec 2010NKIR
vr 10 dec 2010Deadline foto's bestellen moment 2
vr 10 dec 2010Eerstejaars Trainingsdag (op de ergometer)...
do 09 dec 2010 22:00Dibs je date borrel
do 09 dec 2010 18:00 20:00Afstelcursus
ma 06 dec 2010 20:00Pasavond en Dansavond
do 02 dec 2010Sinterklaastocht
wo 01 dec 2010 20:00OCie Cocktailworkshop
ma 29 nov 2010 19:00Eerstejaarsdiner
zo 28 nov 2010Hel van het Noorden
vr 26 nov 2010Trainingsdag voor ouderejaars competitieroeiers...
do 25 nov 2010Huismeester Sollicitaties
do 25 nov 2010 22:00Lenteborrel
ma 22 nov 2010 20:00MAD en BAM! Pubquiz
zo 21 nov 2010Zevenheuvelenloop
za 20 nov 2010 23:00Streepjesfeest
do 18 nov 2010 10:00do 18 nov 2010 12:00Examendag II
do 18 nov 2010 22:00Galathemabekendmaking
ma 15 nov 2010 19:30Eerstejaars wedstrijdroeiersdiner
ma 15 nov 2010Sollicitaties LIK
ma 15 nov 2010 19:30BAM! Activiteit
zo 14 nov 2010Coachoverleg
zo 14 nov 2010 19:00Zondagse BHM
zo 14 nov 2010Argo Najaars Slotwedstrijden
za 13 nov 2010zo 14 nov 2010Paul Veenemans Prijs
do 11 nov 2010Praktijkmiddag RC-1
do 11 nov 2010Vlootbekendmaking
zo 07 nov 2010Novembervieren
do 04 nov 2010Definitieve ploegbekendmaking
do 04 nov 2010Praktijkmiddag RC-1
di 02 nov 2010 18:00 21:00Gyas koopavond bij Perry Sport
zo 31 okt 2010zo 07 nov 2010World Rowing Championships
zo 31 okt 2010Zondagse BHM
za 30 okt 2010 22:00Vaute Veesd
za 30 okt 2010Asopos Najaarswedstrijden
do 28 okt 2010Materiaalmiddag RC-1
do 28 okt 2010 22:00Halloweentocht
di 26 okt 2010 21:00ExploCie Sollicitaties
ma 25 okt 2010 20:30RC-1
ma 25 okt 2010Aan- en afriggercursus
zo 24 okt 2010Skiff-Trial II
do 21 okt 2010ZOTborrel
wo 20 okt 2010Aan- en afriggercursus
wo 20 okt 2010BAM! Sollicitaties
di 19 okt 2010Cie400 Bedank Borrel
ma 18 okt 2010 20:30RC-1
ma 18 okt 2010 19:00 22:00Roei Coach 2
ma 18 okt 2010 20:00Eerstejaars mannen diner
za 16 okt 2010Tromp Boat Races
do 14 okt 2010 22:00Pracht! Blacklight Borrel
wo 13 okt 2010 20:00Blessurepreventie avond
di 12 okt 2010KookCie Sollicitaties
ma 11 okt 2010 20:30Start RC-1
ma 11 okt 2010 19:00 22:00Roei Coach 2
ma 11 okt 2010Sollicitaties Competicie
ma 11 okt 2010Start Club Voorbereidings Periode
ma 11 okt 2010 20:00Dames BHM
do 07 okt 2010Examendag OCie
do 07 okt 2010 22:00Oktober Borrel
wo 06 okt 2010 20:00Financiële ALV
ma 04 okt 2010Start Asopos-periode
ma 04 okt 2010Ouderejaarsdiner & Terugkomavond II
ma 04 okt 2010 19:00 21:30Startbijeenkomst Eerstejaars selecties
za 02 okt 2010Afroeidag & inauguratie
vr 01 okt 2010Selectiedag
do 30 sep 2010 20:00Welcome Aboard en Posterpresentatieborrel...
do 30 sep 2010 16:00 18:00Achtenclinic
wo 29 sep 2010 18:00 20:00Achtenclinic
wo 29 sep 2010 20:00Kaasfondue
ma 27 sep 2010 19:00ma 27 sep 2010 19:30MAD
ma 27 sep 2010 20:30ma 27 sep 2010 22:00Commissie-speed-date
ma 27 sep 2010 18:00 20:00Achtenclinic
ma 27 sep 2010 19:00 22:00Roei Coach 2
zo 26 sep 2010Skiff-Trial I
za 25 sep 2010Pinewood University Eights
vr 24 sep 2010 16:00 18:00Achtenclinic
do 23 sep 2010 20:00Dispar Vulgo Appelscha afterparty
wo 22 sep 2010 20:00Inspraakavond II
wo 22 sep 2010 18:00 20:00Achtenclinic
ma 20 sep 2010 19:00ma 20 sep 2010 19:30MAD
ma 20 sep 2010 20:00Chillen op Gyas
ma 20 sep 2010 18:00 20:00Achtenclinic
ma 20 sep 2010 19:00 22:00Roei Coach 2
vr 17 sep 2010zo 19 sep 2010Kamp Appelscha
do 16 sep 2010 20:00Wedstrijd borrel
do 16 sep 2010 22:00Huldiging Internationale roeiers
wo 15 sep 2010 18:00 20:00Achtenclinic
di 14 sep 2010 20:00Inspraakavond I
ma 13 sep 2010 19:00ma 13 sep 2010 19:30MAD
ma 13 sep 2010 20:00ma 13 sep 2010 23:00Open activiteit
ma 13 sep 2010 19:00 22:00Roei Coach 2
vr 10 sep 2010zo 12 sep 2010Europees Kampioenschap
do 09 sep 2010 20:00Welcome freshmen!
wo 08 sep 2010 20:00Terugkomavond
wo 08 sep 2010 14:00 18:00Open Roeimiddag
di 07 sep 2010 21:00Indelingsavond 3
ma 06 sep 2010 21:00Indelingsavond 2
do 02 sep 2010 20:00Belgische Bieren Borrel
wo 01 sep 2010Start Project The A-Sopos
ma 30 aug 2010 21:00Indelingsavond 1
ma 30 aug 2010 18:00Coachbijeenkomst
zo 29 aug 2010 20:00Startbijeenkomst SVP
za 28 aug 2010zo 29 aug 2010Bier und Bratwurst Regatta
vr 27 aug 2010zo 29 aug 2010Gyas Summercamp
vr 27 aug 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
ma 23 aug 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
do 19 aug 2010zo 22 aug 2010European Universities Championship Rowing...
ma 16 aug 2010vr 20 aug 2010KEI-week
zo 15 aug 2010vr 20 aug 2010Prowmo-infoavond & KEI-week
vr 13 aug 2010zo 15 aug 2010FISU-WK
vr 13 aug 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
ma 09 aug 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
vr 06 aug 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
ma 02 aug 2010 16:00 18:00Zomerroeien: Skiffen
vr 30 jul 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
ma 26 jul 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
vr 23 jul 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
do 22 jul 2010zo 25 jul 2010World Rowing Under 23 Championships
ma 19 jul 2010 16:00 20:00Zomerroeien: Skiffen
vr 09 jul 2010zo 11 jul 2010Rowing World Cup III, Luzern
do 08 jul 2010Kar Bokaal
wo 07 jul 2010 20:00Overdrachts-ALV
ma 05 jul 2010 13:00Was en Sop dag
zo 04 jul 2010 23:00Uittraining
za 03 jul 2010zo 04 jul 2010NSRF
vr 02 jul 2010Argo sprint
vr 02 jul 2010WinkelCie sollicitaties
do 01 jul 2010 22:00Laatste biertje borrel
wo 30 jun 2010 19:00Italiaans diner & What's Next Borrel
wo 30 jun 2010FotoCie sollicitaties
wo 30 jun 2010Henley
di 29 jun 2010CoCosollicitaties
di 29 jun 2010Gyas Sporttas
ma 28 jun 2010 20:00Prowmo-informatieavond
ma 28 jun 2010 22:00Openingsfeest Pand 48
za 26 jun 2010zo 27 jun 2010Koninklijke- Holland beker
za 26 jun 2010Rotary Regatta
vr 25 jun 2010Fietsen naar de Hollandbeker
do 24 jun 2010 20:45Oranje borrel
do 24 jun 2010 19:00 20:00Videosessies
di 22 jun 2010 20:00Duursportcompetitie eindfeest en prijsuitreikin...
di 22 jun 2010 19:00 20:00Videosessies
ma 21 jun 2010 20:00Commissiebedankdiner
za 19 jun 2010zo 20 jun 2010Martini Regatta
za 19 jun 2010Orca Competitieslotwedstrijden
za 19 jun 2010 13:00Oud Gyasdag
vr 18 jun 2010zo 20 jun 2010Rowing World Cup II, München
vr 18 jun 2010Martini Sprint
do 17 jun 2010 22:00Beach Borrel
do 17 jun 2010 19:00 20:00Videosessies
wo 16 jun 2010 20:00Botenplan-ALV
di 15 jun 2010 19:00 20:00Videosessie
ma 14 jun 2010Studentenduursportcompetitie - zwemloop
ma 14 jun 2010 20:00RC1
ma 14 jun 2010 19:00 22:00Gyas roeicoach 2 opleiding
zo 13 jun 2010Asopos Driekamp
za 12 jun 2010zo 13 jun 2010Competitiekamp
za 12 jun 2010Asopos Driekamp
vr 11 jun 2010WK Voetbal
do 10 jun 2010 19:00 20:00Videosessies
do 10 jun 2010Examendag
do 10 jun 2010 22:00Bruut met je attribuut
di 08 jun 2010 19:00 20:00Videosessie
ma 07 jun 2010 19:00 22:00Gyas roeicoach 2 opleiding
ma 07 jun 2010 20:30Klaverjastoernooi
zo 06 jun 2010 20:00Zondagse BHM
za 05 jun 2010zo 06 jun 2010ARB
za 05 jun 2010Rottebokaal
vr 04 jun 2010Thetis Sprint
do 03 jun 2010 19:00 20:00Videosessies
do 03 jun 2010 22:00Mexximus borrel
di 01 jun 2010 19:00 20:00Videosessies
di 01 jun 2010 20:00Inspraakavond
ma 31 mei 2010 20:00RC1
ma 31 mei 2010 19:00 22:00Gyas roeicoach 2 opleiding
zo 30 mei 2010Euros Drienerlo Regatta
vr 28 mei 2010Zeilen met de OCie
do 27 mei 2010 16:00 20:00Missie '11
do 27 mei 2010 19:00 20:00Videosessies
do 27 mei 2010 22:00Mannen vrouwen borrel
di 25 mei 2010Instapboten voor eerstejaars
di 25 mei 2010Start Moordspel
di 25 mei 2010 19:00 20:00Videosessies
ma 24 mei 2010 13:00Ouderdag
zo 23 mei 2010 20:00Zondagse BHM
za 22 mei 2010zo 23 mei 2010Westelijke Regatta
za 22 mei 2010Orca's Mixed Toernooi
vr 21 mei 2010za 22 mei 2010Klusweekend
do 20 mei 2010 22:00Zwoel Borrel
do 20 mei 2010 16:00 20:00Missie '11
do 20 mei 2010Instapboten voor eerstejaars
do 20 mei 2010Eerstejaarspakketten en competitieshirts
di 18 mei 2010 18:00Studentenduursportcompetitie - wielrennen...
ma 17 mei 2010 21:00SRG Medewerkersbedankborrel
ma 17 mei 2010 20:00Start coachopleidingen
ma 17 mei 2010 17:00Gyas Straatvoetbaltoernooi
zo 16 mei 2010Proteus-Eretes in 't Lang
za 15 mei 2010zo 16 mei 2010Duisburg
vr 14 mei 2010za 15 mei 2010Elfstedenroeimarathon
vr 14 mei 2010 12:00Brakke Lunch @ Gyas
do 13 mei 2010 20:00Drentschen, BBQ, Botendoop en Maydaymix
wo 12 mei 2010Ringvaart Regatta
di 11 mei 2010 17:00Afroeiavond
di 11 mei 2010 22:00Inauguratie lenteleden
di 11 mei 2010Instapboten voor eerstejaars
di 11 mei 2010 16:00LIKafroei, Walt Diesney Feest
ma 10 mei 2010 19:30Startbijeenkomst Talentenacht
ma 10 mei 2010 16:006 kamp, BHM, Dies-openingsborrel
za 08 mei 2010zo 09 mei 2010ZRB
za 08 mei 2010Okeanos Competitie Toernooi
vr 07 mei 2010zo 09 mei 2010LIK Kamp
do 06 mei 2010 21:00Duitse Biercantus
do 06 mei 2010 16:00 20:00Missie '11
zo 02 mei 2010 20:00Zondagse BHM
za 01 mei 2010Studenten Roeiregatta Groningen
vr 30 apr 2010 17:00 22:00Vidar/Gyas BBQ
do 29 apr 2010 22:00Pre-Queensdagparty
do 29 apr 2010 16:00 20:00Missie '11
wo 28 apr 2010 20:00Coach-informatieavond
wo 28 apr 2010 19:00Pre-summer BHM vooraf aan de coachavond
ma 26 apr 2010 20:00Lentediner voor Lenteleden
zo 25 apr 2010AA-race
za 24 apr 2010zo 25 apr 2010Hollandia
za 24 apr 2010Husk Carpit Noctem
za 24 apr 2010Batavierenrace
do 22 apr 2010 22:00Altijd Hard Borrel
ma 19 apr 2010 20:00Integreeravond LIK
za 17 apr 2010zo 18 apr 2010Skøll Cup
do 15 apr 2010 22:00BINK Borrel
do 15 apr 2010 17:00Sparwedstrijd
ma 12 apr 2010 20:45Studentenduursportcompetitie - zwemmen
ma 12 apr 2010 21:00Indelingsavond Lente-introductie
ma 12 apr 2010 15:00 17:00Trainingsmiddag ouderejaars
zo 11 apr 2010Varsity
za 10 apr 2010zo 11 apr 2010Gent Spring Regatta
vr 09 apr 2010 15:00 17:00Trainingsmiddag ouderejaars
do 08 apr 2010 14:00 18:00Open roeimiddag Lente-introductie
do 08 apr 2010 22:00Get ready for the launch-borrel
wo 07 apr 2010do 08 apr 2010Lente Introductie Periode
wo 07 apr 2010 14:00 18:00Openroeimiddag Lente-introductie
zo 04 apr 2010Skiffhead
za 03 apr 2010Tweehead
za 03 apr 2010 16:30The Boatrace
vr 02 apr 2010zo 04 apr 2010Trainingsweekend Harkstede
do 01 apr 2010 16:15Dodgeball tournament
do 01 apr 2010 20:00Zwoel BBQ
do 01 apr 2010 22:00“Herleef de borrels van 2008-2009” feest!...
wo 31 mrt 2010 16:30WoMiBoBa
wo 31 mrt 2010 19:00Pizza eten
wo 31 mrt 2010 20:00Chillen @ Gyas
wo 31 mrt 2010 23:59Gyas in de stad
di 30 mrt 2010 15:21Koffie @ UB
di 30 mrt 2010 19:00Van der Meer maal
di 30 mrt 2010 20:00Open BV
ma 29 mrt 2010ma 05 apr 2010Heimweek
ma 29 mrt 2010 17:00Drentschen
ma 29 mrt 2010 20:00Shoarma Diner
ma 29 mrt 2010 21:00Murphy's pubquiz
ma 29 mrt 2010 23:00Heimweek openingsfeest
za 27 mrt 2010zo 28 mrt 2010NOOC Openingstoernooi
do 25 mrt 2010Vriendjes- en vriendinnetjesdag
di 23 mrt 2010 20:15Roeicursus voor eerstejaars
ma 22 mrt 2010 20:00OCie Wijnproeverij
zo 21 mrt 2010Head of the River
vr 19 mrt 2010Trainingsdag eerstejaars
do 18 mrt 2010 22:00Varsity Kickoff borrel
di 16 mrt 2010 20:15Roeicursus voor eerstejaars
za 13 mrt 2010zo 14 mrt 2010Heineken roei vierkamp
do 11 mrt 2010 22:00Home sweet home borrel
di 09 mrt 2010 20:15Roeicursus voor eerstejaars
ma 08 mrt 2010 20:00BHM stuurtjes mix
zo 07 mrt 2010Gyas Voorjaarswedstrijden
vr 05 mrt 2010zo 14 mrt 2010Wintersport 2010
do 04 mrt 2010 18:00Schaatsen met Tjas + borrel
wo 03 mrt 2010 19:00Studentenduursportcompetitie - ergometeren...
wo 03 mrt 2010 19:00 22:00RC-3 Coachcursus
di 02 mrt 2010 20:15Roeicursus voor eerstejaars
ma 01 mrt 2010 18:00Hardloopmodule avond 6
za 27 feb 2010zo 28 feb 2010Winterwedstrijden
do 25 feb 2010 17:30Ergometermodule avond 5
do 25 feb 2010 22:00Donderdagavond Borrel
ma 22 feb 2010 18:00Hardloopmodule avond 5
ma 22 feb 2010 19:00 22:00RC-3 Coachcursus
za 20 feb 2010 22:00Gyas-Hunze Feest
do 18 feb 2010 17:45Studentenduursportcompetitie - schaatsen
do 18 feb 2010 17:30Ergometermodule avond 4
wo 17 feb 2010 19:00RC-3 Coachcursus
wo 17 feb 2010 19:00 22:00RC-3 Coachcursus
ma 15 feb 2010Schaatsen met Tjas!
ma 15 feb 2010 18:00Hardloopmodule avond 4
vr 12 feb 2010 23:00Gyas Gala
do 11 feb 2010 22:00Pré gala borrel
do 11 feb 2010 17:30Ergometermodule avond 3
wo 10 feb 2010 20:00Halfjaarlijkse ALV
ma 08 feb 2010 20:00LadiesNight
ma 08 feb 2010 18:00Hardloopmodule avond 3
vr 05 feb 2010 19:30Wedstrijdroeiersdiner
do 04 feb 2010 22:00Clubdames Borrel
do 04 feb 2010 17:30Ergometermodule avond 2
wo 03 feb 2010 19:00OCie diner
ma 01 feb 2010 19:00RC-3 Coachcursus
ma 01 feb 2010 19:00Paintballen voor eerstejaars
ma 01 feb 2010 18:00Hardloopmodule avond 2: AFGELAST!
do 28 jan 2010 22:00Almanak borrel
do 28 jan 2010 17:30Ergometermodule avond 1
wo 27 jan 2010 20:00 23:00Roeicoach 3 opleiding
ma 25 jan 2010 19:30Reanimatiecursus
ma 25 jan 2010 20:30Kaartavond
ma 25 jan 2010 18:00Hardloopmodule avond 1
zo 24 jan 2010 12:30Studentenduursportcompetitie - hardlopen
do 21 jan 2010 14:00 17:00Sparmiddag
do 21 jan 2010 21:00 22:00Stijldansen
do 21 jan 2010 22:00Dibs-je-Date borrel
ma 18 jan 2010Cursus afstellen
vr 15 jan 2010zo 17 jan 2010Trainingsweekend Brugge
ma 11 jan 2010 19:00 22:00Roeicoach 3 opleiding
do 07 jan 2010 22:00Galabekendmakingsborrel
ma 04 jan 2010 19:00 22:00Roeicoach 3 opleiding
za 02 jan 2010Intrainingsfeest
do 31 dec 2009 22:00vr 01 jan 2010 04:00Oud & Nieuw op Gyas
ma 21 dec 2009 19:00 22:00Roeicoach 3 opleiding
za 19 dec 2009 12:00zo 20 dec 2009 12:00Gyas roeit malaria uit
do 17 dec 2009 22:00De Briljant Kerstborrel
do 17 dec 2009 14:00Sparmiddag
wo 16 dec 2009 17:00 18:00KISS Circuit ACLO
wo 16 dec 2009 20:00HR ALV
ma 14 dec 2009 19:00 22:00Roeicoach 3 opleiding
ma 14 dec 2009 20:00Kerstdiner
ma 14 dec 2009Trainingsdag voor ouderejaarsploegen
zo 13 dec 2009SGOPA
za 12 dec 2009NKIR
vr 11 dec 2009Trainingsdag voor eerstejaarsploegen
do 10 dec 2009 22:00Wodka/Spekkies Borrel
ma 07 dec 2009 19:00 22:00Roeicoach 3 opleiding
ma 07 dec 2009 20:00Drink met de Explocie
do 03 dec 2009 17:00Sinterklaastocht voor eerstejaars!
do 03 dec 2009 22:00Sinterklaas Borrel
wo 02 dec 2009 20:00Inspraakavond HR
ma 30 nov 2009 19:00 22:00RC3 Opleiding
zo 29 nov 2009Hel van het Noorden
za 28 nov 2009 09:15 17:00Groninger Roeicoach Congres
vr 27 nov 2009Lustrum Eindfeest: The Golden Globes
do 26 nov 2009Examendag
do 26 nov 2009 22:00De Grote Gyas Pubquiz kampioenschappen
do 26 nov 2009 14:00 16:30Sparmiddag
di 24 nov 2009 19:00 22:00Roeicoach 3 opleiding
ma 23 nov 2009 20:00Groot Gyas Dictee
vr 20 nov 2009Eerstejaars wedstrijdroeiersdiner
do 19 nov 2009 22:00BOWA-Borrel
ma 16 nov 2009Cocktailworkshop voor ouderejaars!
ma 16 nov 2009 19:00 22:00Start Roeicoach 3
ma 16 nov 2009 20:00Eerstejaarsdiner
za 14 nov 2009 20:00Streepjesfeest
vr 13 nov 2009Lustrum Symposium
do 12 nov 2009 22:00Ploegbekendmakingsborrel
za 07 nov 2009Asopos Najaarswedstrijden
za 07 nov 2009 22:00Vaute Feesd
do 05 nov 2009 22:00Selectiebekendmakingsborrel
wo 04 nov 2009Coachoverleg wedstrijdcoaches
ma 02 nov 2009 20:30Coachcursus RC1 deel 3
ma 02 nov 2009 20:00Eerstejaars eten voor heren
ma 02 nov 2009 19:00 22:00RC-2 coachcursus
zo 01 nov 2009Novembervieren
do 29 okt 2009Examendag
do 29 okt 2009 22:00Halloween Borrel
wo 28 okt 2009 19:00 22:00RC-2 coachcursus
ma 26 okt 2009 20:30Coachcursus RC1 deel 2 voor tweede- en oudereja...
zo 25 okt 2009 20:00BHM
zo 25 okt 2009Skiff-trial II
do 22 okt 2009 22:00Apres Ski borrel met de Wintersportonthulling...
do 22 okt 2009 21:00Informatiepraatje over de Asopos voor eerstejaa...
ma 19 okt 2009 20:00Eerstejaars eten voor dames
za 17 okt 2009Tromp Boat Races
do 15 okt 2009 22:00Lustrum Borrel
do 08 okt 2009 22:00Slag of Stoot Borrel + BHM
wo 07 okt 2009 20:00Financiële ALV
ma 05 okt 2009 20:00Ouderejaarsdiner en 2e terugkomavond
zo 04 okt 2009Brakke lunch na Afroeifeest
za 03 okt 2009Afroeidag & Afroeifeest
vr 02 okt 2009Selectiedag
do 01 okt 2009 22:00BHM + WK-huldiging + Cervisia Rex / Icarus Borr...
ma 28 sep 2009Singing Beer
zo 27 sep 2009Skiff-trial I + BHM
za 26 sep 2009Pinewood University Eights
do 24 sep 2009 10:00do 24 sep 2009 18:00Examendag voor skiff 1
do 24 sep 2009 20:00BHM + DV/BL Appelscha After Party
wo 23 sep 2009 20:00Inspraakavond II
ma 21 sep 2009 20:00Chillen op Gyas
za 19 sep 2009Oudledendag Gyas en ALV Oud Gyas
vr 18 sep 2009zo 20 sep 2009Kamp Appelscha
do 17 sep 2009 22:00BHM + Posterpresentatie & Commissie-info-avond...
wo 16 sep 2009 20:00Inspraakavond I
ma 14 sep 2009BHM + Integratieborrel
do 10 sep 2009 22:00ZOT Borrel
wo 09 sep 2009 18:00 20:00Fietsen met Tjas
wo 09 sep 2009 13:00 18:00Open Roeimiddag voor mannen!
ma 07 sep 2009 20:00Stef Stuntpiloot en Wii Toernooi
do 03 sep 2009Belgische Bieren Borrel
wo 02 sep 2009 20:30OCie terugkomavond
wo 02 sep 2009 18:00Startbijeenkomst SVP
di 01 sep 2009 21:00Indelingsavond 3
ma 31 aug 2009 21:00Indelingsavond 2
za 29 aug 2009zo 30 aug 2009Bier und bradwurst regatta Leer
do 27 aug 2009 22:00Welkom Terug Borrel
ma 24 aug 2009 21:00Indelingsavond 1
zo 23 aug 2009zo 30 aug 2009World Rowing Championships, Poznan
do 20 aug 2009zo 23 aug 2009Summercamp 2009: 'roeien in je zwembroek'...
vr 14 aug 2009Open Roeimiddag op Gyas - Laatste inschrijfkans...
do 13 aug 2009Open Roeimiddag op Gyas - Inschrijfkans
wo 12 aug 2009Open Roeimiddag op Gyas - Inschrijfkans
di 11 aug 2009Gyas op de Sportmarkt en de Parade
ma 10 aug 2009vr 14 aug 2009KEI-week
ma 10 aug 2009Gyas op de Informatiemarkt
zo 09 aug 2009 22:00Belgische Bieren Borrel
do 23 jul 2009zo 26 jul 2009World Rowing Under 23 Championships
vr 10 jul 2009zo 12 jul 2009World Cup III, Luzern
do 09 jul 2009Karbokaal
wo 08 jul 2009 20:00Overdrachts ALV
di 07 jul 2009 16:30 17:30Groot Gouden Gyas Circuit
zo 05 jul 2009 20:00Uittrainingsfeest
za 04 jul 2009zo 05 jul 2009NSRF
vr 03 jul 2009Argo sprint
do 02 jul 2009 20:00Laatste Biertje Borrel
di 30 jun 2009 20:00Infoavond Summercamp
za 27 jun 2009zo 28 jun 2009Holland Beker
do 25 jun 2009 22:00Boordevol Borrel
za 20 jun 2009zo 21 jun 2009Martini Regatta
za 20 jun 2009Orca Competitie Slotwedstrijden
za 20 jun 2009 09:00 22:00Oud Gyas OudledenDag
vr 19 jun 2009zo 21 jun 2009World Cup II, Munchen
vr 19 jun 2009Martini Sprint
vr 19 jun 2009 19:00De laatste BV
do 18 jun 2009 20:00Icarus Springbreak Borrel
ma 15 jun 2009 20:00Ouderejaars Tapas diner
zo 14 jun 2009Asopos Driekamp
za 13 jun 2009zo 14 jun 2009CompetiCie Kamp!
do 11 jun 2009 20:00Mayday Mix Borrel
wo 10 jun 2009 20:00Botenplan-ALV
ma 08 jun 2009 17:004x4 voetbal + stevig hapje eten
za 06 jun 2009zo 07 jun 2009ARB/NK Groot
za 06 jun 2009Euros Drienerlo Regatta
vr 05 jun 2009Thetis sprint
do 04 jun 2009 22:00MusiCie Borrel
ma 01 jun 2009 13:00Ouderdag
za 30 mei 2009Okeanos Competitie Toernooi
za 30 mei 2009Pinksterregatta
vr 29 mei 2009zo 31 mei 2009World Cup I, Banyoles
do 28 mei 2009 22:00Gyqualitas borrel: Schunnige zeevaarders & Mach...
za 23 mei 2009zo 24 mei 2009Randstad Regatta
za 23 mei 2009Orca's Mixed
vr 22 mei 2009za 23 mei 2009Elfstedenroeimarathon
do 21 mei 2009 22:00Stuk borrel: Space
do 21 mei 2009 12:00 18:00Zeilen met de OCie
zo 17 mei 2009PE in 't Lang
za 16 mei 2009PE in 't Kort
vr 15 mei 2009 10:00Buitendag
vr 15 mei 2009 23:30Slotfeest Lustrumweek
do 14 mei 2009 16:00Drentschen voor Goud!
do 14 mei 2009 20:00BBQ "Gewoon weer Goud gebakken"
do 14 mei 2009 22:00Lust Rum Borrel
do 14 mei 2009 21:00Botendoop
wo 13 mei 2009 15:00Roeitocht
wo 13 mei 2009 20:00Pizza met een gouden randje
wo 13 mei 2009 21:00Pop Quiz; Goud of Fout?
di 12 mei 2009 16:00Rubber Boat Race
di 12 mei 2009 19:00Lustrum maaltijd
di 12 mei 2009 20:00Dies-ALV
ma 11 mei 2009vr 15 mei 2009Lustrumweek
ma 11 mei 2009 13:00Spuit je fiets Gewoon Goud!
ma 11 mei 2009 15:30Golden Dodgeball Tournament
ma 11 mei 2009 20:00BBQ "Goud Gebakken"
ma 11 mei 2009 22:00Lustrumfeest
za 09 mei 2009zo 10 mei 2009Ghent May Regatta
za 09 mei 2009zo 10 mei 2009ZRB
vr 08 mei 2009zo 10 mei 2009Klusweekend
do 07 mei 2009 22:00Latent Talent: Talentenjacht borrel
wo 06 mei 2009Ringvaartregatta
za 02 mei 2009Studentenroeiregatta
za 02 mei 2009 22:00Lustrum Loodsfeest
wo 29 apr 2009 20:00Prinsennacht BBQ
zo 26 apr 2009AA-race
za 25 apr 2009zo 26 apr 2009Hollandia/NK Klein
za 25 apr 2009Husk Carpit Noctem
do 23 apr 2009 22:00Te Dol! Boerenliefdesborrel!
za 18 apr 2009zo 19 apr 2009Skøll Cup
do 16 apr 2009 22:00Amuseer met het Beheerborrel
vr 10 apr 2009 10:00 16:00Ouderejaarstrainingsdag
ma 06 apr 2009 18:30Lustrum Fotoshoot
zo 05 apr 2009Skiffhead
za 04 apr 2009Tweehead
di 31 mrt 2009Lustrum Fotoshoot
ma 30 mrt 2009 09:00di 07 apr 2009Heimweek
ma 30 mrt 2009Lustrum Fotoshoot
ma 30 mrt 2009 20:00Bierproeverij voor de ouderejaars
za 28 mrt 2009zo 29 mrt 2009NOOC Openingstoernooi
do 26 mrt 2009 22:00Talentenfonds borrel
zo 22 mrt 2009Head of the River
vr 20 mrt 2009 08:45 18:00Eerstejaars trainingsdag + lunch!
do 19 mrt 2009 22:00Lente Borrel
ma 16 mrt 2009 20:00Ladies Night Part 2
za 14 mrt 2009zo 15 mrt 2009Heineken Roeivierkamp
do 12 mrt 2009 12:00Selecties overnaedsche 4+ Varsity
wo 11 mrt 2009 20:15Roeicursus 1ejaars
ma 09 mrt 2009 19:00Burendag
ma 09 mrt 2009 20:00CompetitieCoachcursus II
vr 06 mrt 2009Lustrumgala
do 05 mrt 2009 20:00Midwinter BBQ Borrel
wo 04 mrt 2009 20:15Roeicursus 1ejaars
za 28 feb 2009zo 01 mrt 2009Winterwedstrijden
do 26 feb 2009 22:00Mayday Mix Night
za 21 feb 2009zo 22 feb 2009Gyas-Hunze
za 21 feb 2009 00:00Gyas Hunze Feest:"Carnaval in het noorden"...
do 19 feb 2009 22:00Alamanak presentatie borrel
do 19 feb 2009 20:30Medewerkersavond Gyas-Hunze
do 12 feb 2009 22:00Valentijnsborrel
do 12 feb 2009 22:00Cervisia rex borrel
za 07 feb 2009za 14 feb 2009Gyas Lustrum Wintersport
do 05 feb 2009Pré-ski borrel Le Corbier
wo 04 feb 2009 20:00Halfjaarlijkse ALV
ma 02 feb 2009 16:00Schaatsen met Tjas
do 29 jan 2009 22:00Lustrum Borrel: Golden Oldies
ma 26 jan 2009 20:00OCie diner 'Warme Winteravond'
zo 25 jan 2009Eerstejaars wedstrijd-ouderdag
za 24 jan 2009Gyas winterwedstrijden
vr 16 jan 2009zo 18 jan 2009Trainingsweekend Brugge
do 15 jan 2009Trainingsweekend Brugge
vr 09 jan 2009 22:00Lustrum Openingsfeest
wo 07 jan 2009Reanimatiecursus
za 03 jan 2009Intraining
wo 31 dec 2008Oud en Nieuw op Gyas
do 18 dec 2008 22:00Hardtslag, Sjaak en Spetters borrel!
do 18 dec 2008 23:00Traditionele Varsity kick-off
ma 15 dec 2008 20:00KookCie Kerstdiner
za 13 dec 2008NKIR
do 11 dec 2008 22:00Zomerborrel
do 11 dec 2008 20:30Competitiecoachcursus
do 04 dec 2008Sinterklaastocht
za 29 nov 2008SGOPP
vr 28 nov 2008Baios Lustrumfeest
ma 24 nov 2008 20:00Eerstejaarsdiner!
zo 23 nov 2008Hel van het Noorden
vr 21 nov 2008 20:00Eerstejaarswedstrijdroeiers-diner
do 20 nov 2008 22:00ZOT-borrel
do 13 nov 2008 20:00Lustrumbekendmakingsborrel
ma 10 nov 2008 20:00BHM+Ladies Night
zo 09 nov 2008November Vieren
do 06 nov 2008Definitieve ploegbekendmaking 1ejaars en Select...
di 04 nov 2008 20:00Bijeenkomst deskundigenpanel
ma 03 nov 2008 19:00Kennismaking met de wedstrijdcoordinator
za 01 nov 2008Asopos Najaarswedstrijden en Vaute Veesd
do 30 okt 2008Halloweentocht
zo 26 okt 2008Skifftrial 2
vr 24 okt 2008Streepjesfeest
do 23 okt 2008 22:00Primera Cerveza Borrel
za 18 okt 2008Tromp Boatrace
vr 17 okt 2008 20:00Constitutieborrel Gyas
do 16 okt 2008 22:00CompetiCieborrel & informatiepraatje over de As...
wo 15 okt 2008 20:00Financiële-ALV
ma 13 okt 2008 20:30Bier en drank spellenavond
do 09 okt 2008 22:00Beheer Borrel en informatiepraatje eerstejaars!...
ma 06 okt 2008 20:00Ouderejaarsdiner + 2e terugkom avond OCie...
zo 05 okt 2008Startbijeenkomst selectieperiode eerstejaarsach...
za 04 okt 2008Afroeidag en Afroeifeest
vr 03 okt 2008Selectiedag
do 02 okt 2008 22:00Afroei Bier Competitie!!
zo 28 sep 2008Skifftrial 1
do 25 sep 2008DV & BL Appelscha After Party!
vr 19 sep 2008zo 21 sep 2008Eerstejaarskamp
do 18 sep 2008 20:00PosterPresentatie + Commissie borrel
wo 17 sep 2008 20:00Coachcursus
ma 15 sep 2008Duitse Cantus
zo 14 sep 2008Waterwolf Roeimarathon
za 13 sep 2008 13:00Oud-Gyas ledendag
vr 12 sep 2008 19:30Receptie opening Bootenhuysch
vr 12 sep 2008 20:30Opening nieuwe gebouw & Huldiging International...
do 11 sep 2008De grote integratie borrel
wo 10 sep 2008Open roeimiddag
ma 08 sep 2008 20:45OCie Terugkom avond
vr 05 sep 2008zo 07 sep 2008FISU WK
do 04 sep 2008 20:00Geleend Prestige Belgische Bieren Borrel
di 02 sep 2008Indelingsavond
di 02 sep 2008 18:00Startbijeenkomst SVP
ma 01 sep 2008Indelingsavond
za 30 aug 2008zo 31 aug 2008Bier und BratwurstRegatta Leer
di 26 aug 2008Indelingsavond
ma 25 aug 2008 15:30Terugkomst Olympische Roeiers
vr 15 aug 2008 20:00Duitse Cantus
ma 11 aug 2008vr 15 aug 2008KEI-week
za 09 aug 2008zo 17 aug 2008Olympische Spelen
di 22 jul 2008zo 27 jul 2008WK
do 17 jul 2008zo 20 jul 2008WK U23
vr 11 jul 2008voor oplevering (ver)nieuw(d)e Bootenhuysch...
wo 09 jul 2008 20:00Overdracht-ALV
di 08 jul 2008 17:00Commissiedrentschen
ma 07 jul 2008 12:00Was & Sop-dag (wedstrijdsectie)
zo 06 jul 2008Barbecue en uittrainingsfeest
za 05 jul 2008zo 06 jul 2008NSRF Slotwedstrijden
vr 04 jul 2008Argo Sprint
do 03 jul 2008 22:00Laatste Biertje Borrel+ What's Next
za 28 jun 2008Orca Competitie Slotwedstrijden
do 26 jun 2008 22:00De NIET EK , maar gelukkig hebben we het bier n...
za 21 jun 2008zo 22 jun 2008Hollandia
vr 20 jun 2008zo 22 jun 2008World Cup Poznan
vr 20 jun 2008Orca Competitie Slotwedstrijden
do 19 jun 2008 22:0090's Borrel
zo 15 jun 2008wo 18 jun 2008Olympisch Kwalificatie Toernooi
zo 15 jun 2008Asopos driekamp
zo 15 jun 2008 10:00Juniorenroeidag
do 12 jun 2008 22:00Bowacie (LOODS)Feest
wo 11 jun 2008 20:00Botenplan-ALV
za 07 jun 2008zo 08 jun 2008Koninklijke Holland Beker (NK Groot)
do 05 jun 2008 22:00MusiCie Borrel
za 31 mei 2008zo 01 jun 2008ARB
za 31 mei 2008zo 01 jun 2008Competitiekamp
za 31 mei 2008Rottebokaal
vr 30 mei 2008zo 01 jun 2008World Cup Luzern
vr 30 mei 2008Thetis Sprint
do 29 mei 2008Slagroomsnoesjes borrel
vr 23 mei 2008Open Roei Middag
do 22 mei 2008 22:00Driftborrel
wo 21 mei 2008 21:00Bedankborrel SRG medewerkers
za 17 mei 2008zo 18 mei 2008Martini Regatta
za 17 mei 2008Okeanos Competitie Toernooi
vr 16 mei 2008Martini Sprint
vr 16 mei 2008 21:30Zot Wrakhout borrel
do 15 mei 2008 22:00Diesfeest
wo 14 mei 2008 20:00Dies-ALV
ma 12 mei 2008zo 18 mei 2008Diesweek
zo 11 mei 2008PE in 't Lang
za 10 mei 2008zo 11 mei 2008Gent Regatta
za 10 mei 2008Internationale Pinkster-Roeiwedstrijden
za 10 mei 2008PE in 't Kort
do 08 mei 2008zo 11 mei 2008World Cup München
do 08 mei 2008 22:00Kickoff Summer 10: Bello Bier Borrel
za 03 mei 2008zo 04 mei 2008ZRB
vr 02 mei 2008za 03 mei 2008Elfstedentocht
do 01 mei 2008 22:00De 'ik ben lekker niet bij mijn ouders dus ik g...
di 29 apr 2008Koninginnenacht op Gyas vieren
za 26 apr 2008SRG
za 26 apr 2008Batavierenrace
do 24 apr 2008 22:00Mannen- en vrouwenavond
ma 21 apr 2008 20:30Klaverjastoernooi
zo 20 apr 2008AA-Race
za 19 apr 2008zo 20 apr 2008Boekel de Nerée Regatta (NK Klein)
za 19 apr 2008Nereus Carpit Noctem
do 17 apr 2008 22:00V-Cie Vodkaborrel
za 12 apr 2008zo 13 apr 2008Skøll Cup
za 12 apr 2008 12:00Eerst drinken, dan douchen!
do 10 apr 2008 21:30Botendoop
do 10 apr 2008 22:00Accieborrel: Stef stuntpiloot toernooi!
zo 06 apr 2008Varsity
za 05 apr 2008Lunch wedstrijdroeiers
vr 04 apr 2008 12:00Brak met Bac
do 03 apr 2008 20:00Bootenhuyschmaaltijd American Style
do 03 apr 2008 22:00Heimweek Feest
wo 02 apr 2008 16:00Drentsen
di 01 apr 2008 20:00AOBV
ma 31 mrt 2008za 05 apr 2008Heimweek
zo 30 mrt 2008Skiffhead
za 29 mrt 2008Tweehead
za 29 mrt 2008Boatrace
vr 28 mrt 2008Coaches on Tour
do 27 mrt 2008Beatus Lazerus borrel
za 22 mrt 2008zo 23 mrt 2008OOCUZ openings toernooi
do 20 mrt 2008 22:00Almanakuitreikingsborrel
ma 17 mrt 2008Salsa avond
zo 16 mrt 2008Head of the River
vr 14 mrt 2008 19:00Oud-wedstrijdroeiersdiner
do 13 mrt 2008 22:00Primera Cerveza Fiesta Mexicana
za 08 mrt 2008zo 09 mrt 2008Heineken Roeivierkamp
do 06 mrt 2008Der Untergang borrel
ma 03 mrt 2008Ploegenvoorzittersdiner
za 01 mrt 2008Euros Drienerlo Regatta
do 28 feb 2008 22:00Mayday Mix Borrel met Guinness en Murphy's...
za 23 feb 2008zo 24 feb 2008Proteus-Eretes Winterwedstrijden
do 21 feb 2008 22:00Mayday Mixnight
ma 18 feb 2008Eerstejaarsactiviteit: Oudhollandse avond...
za 16 feb 2008zo 17 feb 2008Gyas Hunze Race
za 16 feb 2008 22:00Gyas-Hunze feest
do 14 feb 2008 22:00Hardtslag Valentijnsborrel
do 07 feb 2008Grand Prestige Borrel
do 31 jan 2008 22:00After Tentamen Party
wo 30 jan 2008 20:00Halfjaarlijkse ALV + veiling
ma 28 jan 2008 18:00Midwinter barbecue
vr 25 jan 2008ouderdag eerstejaars-wedstrijdroeiers
ma 21 jan 2008Eerstejaarsdiner: Gourmetten
vr 18 jan 2008zo 20 jan 2008Brugge
do 17 jan 2008 20:00Bootenhuyschmaaltijd en borrel
ma 14 jan 2008 21:00De ACLO nieuwjaarsborrel
zo 13 jan 2008Gyas Winterwedstrijden
vr 11 jan 2008 16:00Opening Foto expositie Redmar Slotboom
do 10 jan 2008Bierend Bootje lustrum kick-off borrel: Apres S...
ma 07 jan 2008 21:00Nieuwjaarsborrel
vr 04 jan 2008Intraining
di 01 jan 2008 00:30Oud en Nieuw op Gyas
do 20 dec 2007 22:00Kerstborrel
za 15 dec 2007SGOPP
vr 14 dec 2007Gyas Gala!
do 13 dec 2007 22:00Pre gala borrel
do 13 dec 2007Beachvolleybal voor ouderejaars
ma 10 dec 2007Gala avond 2
za 08 dec 2007NKIR
do 06 dec 2007 22:00Spetters borrel
ma 03 dec 2007Gala avond 1
za 01 dec 2007eerstejaars wedstrijdouderdag
do 29 nov 2007Sinterklaastocht
do 29 nov 2007Sinterklaas op Gyas
zo 25 nov 2007Hel van het Noorden
do 22 nov 2007Gala thema bekendmakingsborrel
ma 19 nov 2007Deel 4 coachcursus RCI2
do 15 nov 2007ZOT borrel
ma 12 nov 2007Halloweentocht
zo 11 nov 2007November Vieren
do 08 nov 2007Ploegenbekendmakingsborrel
zo 04 nov 2007Selectiebekendmaking eerstejaars
za 03 nov 2007Asopos Najaarswedstrijden
za 03 nov 2007Vaute Feesd
do 01 nov 2007 20:00BHM+ Borrel
zo 28 okt 2007Skifftrial 2
do 25 okt 2007 20:00Kamp avond
wo 24 okt 2007Financiële-ALV
za 20 okt 2007Tromp Boat Race
za 13 okt 2007Streepjesfeest
do 11 okt 2007 22:00Competicie Borrel
zo 07 okt 2007TweedejaarsRoeidag
za 06 okt 2007Afroeidag
wo 03 okt 2007 20:00Bouw-ALV
ma 01 okt 2007 20:00Ouderejaarsdiner
zo 30 sep 2007Skifftrial 1
za 29 sep 2007Selectiedag
do 27 sep 2007 22:00Dispar Vulgo Appelscha Afterparty
ma 24 sep 2007Deel 3 coachcursus RCI2
za 22 sep 2007Universiteitsachten
vr 21 sep 2007zo 23 sep 2007EK, Poznan
vr 21 sep 2007zo 23 sep 2007Eerstejaarskamp Appelscha
do 13 sep 2007 13:00 17:00Open Roeimiddag
do 13 sep 2007 21:00WK Huldiging + Posterpresentatieborrel
wo 12 sep 2007Start coachcursus RC3
ma 10 sep 2007Deel 2 coachcursus RCI2
zo 09 sep 2007 20:00Bijeenkomst wedstrijdclubroeien
za 08 sep 2007zo 09 sep 2007Bier und Bratwurstregatta, Leer
do 06 sep 2007za 08 sep 2007Studenten EK, Banyoles
do 06 sep 2007 22:00De Belgische Bierenborrel
wo 05 sep 2007 20:00Startbijeenkomst CSP (Competitie Start Periode)...
di 04 sep 2007Indelingsavond proefleden
di 04 sep 2007Startbijeenkomst SVP (Selectie Voorbereidings P...
ma 03 sep 2007Indelingsavond proefleden
ma 03 sep 2007Startbijeenkomst Najaarsperiode
vr 31 aug 2007Symposium 'Mentale vaardigheden in de sport'...
wo 29 aug 2007Deel 1 Coachcursus RCI2
ma 27 aug 2007Indelingsavond proefleden
zo 26 aug 2007zo 02 sep 2007WK, München
ma 13 aug 2007vr 17 aug 2007Kei-week
di 07 aug 2007za 11 aug 2007WK Junioren, Beijing (China)
za 04 aug 2007zo 05 aug 2007Coupe de la Jeunesse, Varese (It)
vr 27 jul 2007zo 29 jul 2007WK onder 23, Strathclyde (GB)
vr 13 jul 2007zo 15 jul 2007Rotsee Regatta Luzern
do 12 jul 2007 15:00Karbokaal
wo 11 jul 2007 20:00Overdrachts ALV
ma 09 jul 2007 12:00Was en Sop
zo 08 jul 2007Uittrainingsfeest
za 07 jul 2007zo 08 jul 2007NSRF
vr 06 jul 2007Argo sprint
do 05 jul 2007 15:00Surfworkshop
do 05 jul 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 05 jul 2007 22:00Beach party
ma 02 jul 2007 21:00Commissie Bedank Borrel
za 30 jun 2007zo 01 jul 2007Martini Regatta Groningen
za 30 jun 2007Orca slot wedstrijden
vr 29 jun 2007Martini Sprint
do 28 jun 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 28 jun 2007 22:00What's next borrel
vr 22 jun 2007zo 24 jun 2007Koninklijke Holland Beker
zo 17 jun 2007Juniorenroeidag
do 14 jun 2007Dispar Vulgo 12-uren borrel
do 14 jun 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
zo 10 jun 2007Asopos 3-kamp
za 09 jun 2007zo 10 jun 2007ARB/NK Groot
vr 08 jun 2007Nationaal Schoolroeikampioenschap 2007
vr 08 jun 2007Thetis sprint
do 07 jun 2007 22:00Het grote bestuur SvH Feest
do 07 jun 2007 20:00Chinees Buffet (Best. SvH feest)
wo 06 jun 2007 20:00Botenplan ALV
za 02 jun 2007zo 03 jun 2007Competitie kamp
do 31 mei 2007 22:00Mayday mix night
ma 28 mei 2007Okeanos Competitie Toernooi
za 26 mei 2007zo 27 mei 2007Hollandia
za 26 mei 2007Internationale Pinkster Regatta
do 24 mei 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 24 mei 2007 21:00Cursus Jumpstyle
do 24 mei 2007 22:00Ploegenborrel Allure
ma 21 mei 2007 20:00Commissievoorzittersdiner
zo 20 mei 2007Ouderdag
vr 18 mei 2007za 19 mei 2007Elfstedentocht
vr 18 mei 2007za 19 mei 2007Klusweekend
do 17 mei 2007Zeil uitje voor ouderejaars
do 17 mei 2007 22:0090's party (aftrap summer 10)
za 12 mei 2007zo 13 mei 2007ZRB
za 12 mei 2007zo 13 mei 2007PEiL
vr 11 mei 2007 12:00Brunch
do 10 mei 2007 18:00Drentschen
do 10 mei 2007 22:00Dies feest!!!
do 10 mei 2007 20:00Dies BBQ
wo 09 mei 2007Ringvaart Regatta
wo 09 mei 2007 20:00Dies ALV met veiling
wo 09 mei 2007 16:00Fiets spuiten
wo 09 mei 2007 16:00Afroei herkansing
di 08 mei 2007Workshop masseren
ma 07 mei 2007 21:00Wijnproeverij met tapas
za 05 mei 2007SRG
do 03 mei 2007 20:00Onbeperkt spare ribs eten
do 03 mei 2007 22:00Flugel Borrel
zo 29 apr 2007AA-race
zo 29 apr 2007 23:00Koninginnenacht op Gyas
za 28 apr 2007zo 29 apr 2007Boekel De Nerée Regatta/NK klein
za 28 apr 2007Nereus Carpit Noctem
do 26 apr 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 26 apr 2007 22:00Schijt aan 'Kyoto' borrel
za 21 apr 2007zo 22 apr 2007Skoll Cup
do 19 apr 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 19 apr 2007 22:00Botendoop + Borrel
do 19 apr 2007 22:00Pub-Quiz
zo 15 apr 2007Varsity
do 12 apr 2007 18:00Bata Training
do 12 apr 2007 20:00Paasmaaltijd
do 12 apr 2007 22:00Borrel
do 12 apr 2007 22:00 00:30Piekuur
ma 09 apr 2007 18:00Bata Training
zo 08 apr 2007Skiffhead
za 07 apr 2007zo 08 apr 2007Trainingsweekend Assen
za 07 apr 2007Tweehead
do 05 apr 2007 22:00Vaartuig borrel
do 05 apr 2007 18:00Bata Training
do 05 apr 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
ma 02 apr 2007 18:00Bata Training
za 31 mrt 2007zo 01 apr 2007Oocuz openingstoernooi
do 29 mrt 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 29 mrt 2007 22:00Oudevier bekendmaking
ma 26 mrt 2007 18:00Bata Training
zo 25 mrt 2007Head of the River
za 24 mrt 2007 16:30 19:00Head Borrel
vr 23 mrt 2007 20:00Kandidaat Praeses Bekendmakingsborrel
do 22 mrt 2007 22:00Après-ski borrel (Blikvangers)
do 22 mrt 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 22 mrt 2007 22:00Botendoop
do 22 mrt 2007 18:00Bata Training
ma 19 mrt 2007 18:00Training batarace
za 17 mrt 2007zo 18 mrt 2007Heineken Roeivierkamp
vr 16 mrt 2007Head of the River
do 15 mrt 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
do 15 mrt 2007 22:00Bello Bier Borrel
do 15 mrt 2007 18:00Training Batarace
ma 12 mrt 2007 18:00Training Batarace
za 10 mrt 2007Euros Drienerlo Regatta
za 10 mrt 2007 11:30Uitgebreide wedstrijdlunch
vr 09 mrt 2007 15:30HEIMWEEK - 'Legends of the Regio' wedstrijd...
do 08 mrt 2007 20:00HEIMWEEK - Bootenhuyschmaaltijd
do 08 mrt 2007 22:00HEIMWEEK - RE-UNION PARTY
do 08 mrt 2007 21:00HEIMWEEK - Besturen iets voor jou?
do 08 mrt 2007 18:00Training Batarace
ma 05 mrt 2007zo 11 mrt 2007HEIMWEEK - Return of Flikweert
ma 05 mrt 2007 23:00HEIMWEEK - Salsa workshop
za 03 mrt 2007zo 04 mrt 2007Winterwedstrijden Delft
do 01 mrt 2007 22:00broer/zus/vriendjes/ vriendinnetjes borrel...
do 01 mrt 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
wo 28 feb 2007 18:00Presentatie Voeding
do 22 feb 2007Ergometer wedstrijd voor ouderejaars
do 22 feb 2007 22:00Ploegenborrel Stout
do 22 feb 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd Deluxe
vr 16 feb 2007 23:00Gala
do 15 feb 2007 22:00Almanak uitreiking
do 15 feb 2007 19:30 23:00Gala kaartjes ophalen
do 15 feb 2007 20:00Bootenhuyschmaaltijd
za 10 feb 2007zo 11 feb 2007Gyas-Hunze race
za 10 feb 2007Gyas-Hunze feest
do 08 feb 2007 22:00Spaanse avond
do 01 feb 2007 22:00Borrel
ma 29 jan 2007Ploegvoorzittersdiner
do 25 jan 2007 22:00Borrel
wo 24 jan 2007 20:00Halfjaarlijkse ALV
vr 19 jan 2007zo 21 jan 2007Trainingsweekend Brugge
do 18 jan 2007 22:00Dispar Vulgo borrel
ma 15 jan 2007 19:00Ouderejaars diner
ma 15 jan 2007 22:00Prowmo reunie borrel
za 13 jan 2007Gyas Winterwedstrijden
do 11 jan 2007 22:00Gala thema bekendmaking
ma 08 jan 2007 20:00Eerstejaarsdiner
ma 08 jan 2007 22:00Nieuwjaarsborrel
vr 05 jan 2007Intrainingsfeest
ma 01 jan 2007 00:30Oud en Nieuw op Gyas
do 21 dec 2006 20:00Kerst diner
do 21 dec 2006 22:00Gyas X-mas Party
zo 17 dec 2006 22:00Bekendmakingsborrel eerstejaarsselecties
za 16 dec 2006NKIR
do 14 dec 2006 20:00Bootenhuyschmaaltijd Deluxe
do 14 dec 2006 22:00Borrel
ma 11 dec 2006BOWA verjaardag
za 09 dec 2006SGOPP
do 07 dec 2006Sinterklaasavond + Varsity kick-off borrel...
do 30 nov 2006 22:00Rookstopfeest
ma 27 nov 2006 22:00Vul je pul
zo 26 nov 2006Hel van het Noorden
do 23 nov 2006 22:00ZOT Borrel
do 16 nov 2006Halloweentocht
ma 13 nov 2006 16:30Lanceringsavond Talentenfonds
zo 12 nov 2006November-vieren
do 09 nov 2006 22:00ploegindelingsborrel
za 04 nov 2006Asopos najaarswedstrijden
za 04 nov 2006Vaute Veesd
do 02 nov 2006 22:00Borrel
zo 29 okt 2006Skiff trial 2
zo 29 okt 2006Vitri wedstrijden
za 28 okt 2006zo 29 okt 2006PVP
do 26 okt 2006 22:00Borrel
wo 25 okt 2006Financiële ALV
zo 22 okt 2006AVP Trial
za 21 okt 2006Tromp Boat Races
do 19 okt 2006CompetiCie Borrel
za 14 okt 2006Streepjes-feest
do 12 okt 2006Kampvideo borrel (deel 2)
za 07 okt 2006Afroeidag
za 07 okt 2006Moordregatta
za 07 okt 2006 22:00Inauguratie en afroei feest
do 05 okt 2006Kampvideo borrel
zo 01 okt 2006Skiff trial 1
za 30 sep 2006 20:30WK Huldiging
za 30 sep 2006 15:00 18:00Oudleden middag
do 28 sep 2006 22:00Baios Karaoke Borrel
za 23 sep 2006zo 24 sep 2006Delft Regatta
vr 22 sep 2006zo 24 sep 2006EerstejaarsKamp
do 21 sep 2006 22:00Geleend Prestige Belgische Bieren Borrel
do 21 sep 2006 21:00Commissie info avond
zo 17 sep 2006Cottwich Almelo Regatta
do 14 sep 2006 22:00Posterpresentatieborrel
do 07 sep 2006 22:00Cocktail Party!
di 05 sep 2006Indelingsavond
ma 04 sep 2006Indelingsavond
za 02 sep 2006zo 03 sep 2006Ruderregatta Leer
za 02 sep 2006Erasmus Sprints
vr 01 sep 2006 18:00Startbijeenkomst skiffperiode
do 31 aug 2006 21:30Openings borrel
ma 28 aug 2006Indelingsavond
do 17 aug 2006di 22 aug 2006KEI-week
wo 02 aug 2006za 05 aug 2006WK-junioren
za 29 jul 2006zo 30 jul 2006Coupe de la Jeunesse
do 20 jul 2006zo 23 jul 2006WU23 Championships
vr 07 jul 2006zo 09 jul 2006World Cup Luzern
do 06 jul 2006 15:00Karbokaal
wo 05 jul 2006 20:00Overdrachts-ALV
zo 02 jul 2006Uittraingsfeest
za 01 jul 2006zo 02 jul 2006NSRF
vr 30 jun 2006Argo Sprint
do 29 jun 2006 20:00Commissie bedankje
do 29 jun 2006 22:00What's next?!
do 29 jun 2006 22:30Afsluitende borrel, de laatste van het jaar!...
za 24 jun 2006zo 25 jun 2006Koninklijke Hollandbeker
do 22 jun 2006 22:00Golfbrekers Mixfeest
zo 18 jun 2006 18:00ma 19 jun 2006 13:00Junioren Roeidag
za 17 jun 2006zo 18 jun 2006Martini Regatta
za 17 jun 2006Orca Slot
za 17 jun 2006NARF
do 15 jun 2006 20:00 21:00Commissie-info-uur
do 15 jun 2006 21:00Percussiecurcus
do 15 jun 2006 22:30Beachparty
zo 11 jun 2006NORB-finale
za 10 jun 2006Asopos-driekamp
vr 09 jun 2006 13:00 16:00Open roeimiddag
do 08 jun 2006 18:00WK voetbal toernooi
do 08 jun 2006 20:00Barbecue
do 08 jun 2006 22:00Karaoke borrel van Ataktos en Henk
do 08 jun 2006 17:00second edition: spuit je fiets in Gyas kleuren...
wo 07 jun 2006 20:00Botenplan ALV
di 06 jun 2006 13:00 16:00Open roeimiddag
ma 05 jun 2006 13:00Ouderdag
zo 04 jun 2006Dommelregatta
za 03 jun 2006zo 04 jun 2006Hollandia NK
za 03 jun 2006Pinksterwedstrijden
za 03 jun 2006Fortis Maas Regatta
do 01 jun 2006 22:00Gyas-Mayday mixnight
do 01 jun 2006 19:30Barbecue met Mayday!
do 01 jun 2006 15:00voorjaarsbokaal
zo 28 mei 2006OCT
zo 28 mei 2006Phocas Regiowedstrijd
vr 26 mei 2006Elfstedentocht
do 25 mei 2006 21:00Salsa les
do 25 mei 2006 22:00Latin night
wo 24 mei 2006 21:00Botenplan discussieavond
wo 24 mei 2006 21:00informatie avond Harkstedebaan
za 20 mei 2006zo 21 mei 2006ARB
za 20 mei 2006zo 21 mei 2006Regiokamp
za 20 mei 2006Rottebokaal
vr 19 mei 2006Thetis sprint
do 18 mei 2006 22:00Maximum Poesie Party
zo 14 mei 2006PE in 't Lang
zo 14 mei 2006Spaarne Lente Race
za 13 mei 2006zo 14 mei 2006Laga Lustrum Wedstrijden
za 13 mei 2006PE in 't Kort
za 13 mei 2006 17:00Drentschen met Das Boot
za 13 mei 2006 12:30Mini symposium
vr 12 mei 2006 15:00vr 12 mei 2006 17:00Taart eten vanwege verjaardag Gyas
vr 12 mei 2006Diës
vr 12 mei 2006 20:00Diës ALV en Veiling
vr 12 mei 2006 22:00Botendoop
do 11 mei 2006 22:00PIEKUUR
do 11 mei 2006 22:00Diës feest
wo 10 mei 2006Ringvaart Regatta
wo 10 mei 2006 17:00Spuit je fiets in Gyas kleuren
wo 10 mei 2006 19:30BHM
zo 07 mei 2006Euros Regiowedstrijd
za 06 mei 2006zo 07 mei 2006ZRB
za 06 mei 2006Orca's Mixed Tournooi
za 06 mei 2006Orca Mixed
do 04 mei 2006 20:00Dodenherdenking/gala-foto ophaalavond
zo 30 apr 2006Koninginnendag
vr 28 apr 2006 22:00Koninginnenacht
do 27 apr 2006 22:00Bello-Bier estafette
do 27 apr 2006 20:00Gala-foto ophaalavond
zo 23 apr 2006AA-Race
za 22 apr 2006zo 23 apr 2006Randstad
za 22 apr 2006Nereus Carpit Noctem
vr 21 apr 2006za 22 apr 2006Batavierenrace
do 20 apr 2006 22:00Studiebiertje borrel
za 15 apr 2006Skoll cup
do 13 apr 2006 22:00Hos-je-los-borrel
ma 10 apr 2006do 13 apr 2006sopweek regiovloot
zo 09 apr 2006Varsity
do 06 apr 2006 22:00Botendoop en koningse studiebiertjeborrel...
do 06 apr 2006 21:00Bingo met kleding!
zo 02 apr 2006Skiffhead
zo 02 apr 2006OOCUZ opening
zo 02 apr 2006Aegir Regiowedstrijd
zo 02 apr 2006 20:00Jasje-dasjeborrel
za 01 apr 2006Tweehead
za 01 apr 2006 14:00 18:00was- en sopdag wedstrijdsectie
vr 31 mrt 2006 23:00Gala
do 30 mrt 2006 22:00Regel een date (last minute) borrel
wo 29 mrt 2006 18:00BHM voor ALV
wo 29 mrt 2006 20:00Bouw-ALV
zo 26 mrt 2006 20:00informatieavond Bouw-ALV
za 25 mrt 2006zo 26 mrt 2006Trainingsweekend Harkstede
do 23 mrt 2006 22:30Botenwagenpresentatie borrel
do 23 mrt 2006 22:00Presentatie nieuwe BoWa
do 23 mrt 2006afroeidag (herkansing)
zo 19 mrt 2006Head of the River Amstel
za 18 mrt 2006 16:00 18:00headborrel
do 16 mrt 2006 22:00St. Patrick's Day feest
do 16 mrt 2006 16:00AOMVR
za 11 mrt 2006zo 12 mrt 2006Heineken Roeivierkamp
do 09 mrt 2006 22:00Ploegenborrel: HOBJE borrel
do 02 mrt 2006 22:00Blaastest borrel
za 25 feb 2006zo 26 feb 2006PE Winterwedstrijden
do 16 feb 2006 22:00Gala thema bekendmakingsborrel
do 16 feb 2006Gala
zo 12 feb 2006 18:00Gyas Hunze after party
za 11 feb 2006zo 12 feb 2006Gyas-Hunze Race
za 11 feb 2006 22:00Gyas-Hunze feest
do 09 feb 2006 22:00Loungeborrel
do 09 feb 2006 21:30Informatie medewerkers Gyas-Hunze
zo 05 feb 2006 18:00Zondagavond borrel
do 02 feb 2006 22:00Almanak Uitreikingsborrel
wo 01 feb 2006 20:00Halfjaarlijkse Financiële ALV
zo 29 jan 2006 18:00Zondagavond borrel
vr 27 jan 2006zo 29 jan 2006Trainingsweekend Brugge
do 26 jan 2006 22:00Drank en Gezelligheids Borrel
zo 22 jan 2006ErgoHead
zo 22 jan 2006 18:00Zondagavond borrel
do 19 jan 2006 22:00Borrel
za 14 jan 2006Intrainingsfeest
zo 08 jan 2006 17:00Nieuwjaarsborrel
zo 08 jan 2006 09:00Winterwedstrijden
vr 06 jan 2006 20:00Startbijeenkomst AVP
zo 01 jan 2006 00:30Oud & Nieuw op Gyas
do 22 dec 2005 20:00Kerstdiner
za 17 dec 2005SGOPP
vr 16 dec 2005 22:00Selectiebekendmaking
do 15 dec 2005 22:00Randstadborrel
za 10 dec 2005NKIR
do 08 dec 2005 22:00Ploegenborrel
do 01 dec 2005Rookstopfeest
do 01 dec 2005Sinterklaas
do 01 dec 2005 18:00Sinterklaastocht
zo 27 nov 2005Hel van het Noorden
vr 25 nov 2005 20:00Eerstejaars eten+feest
do 24 nov 2005 22:00ZOT borrel
do 17 nov 2005 22:00Baios Infopraatje
do 17 nov 2005 23:00Baios Borrel
zo 13 nov 2005November 444
do 10 nov 2005 22:00Regioroeien informatiepraatje
do 10 nov 2005 23:00Regiocie borrel
do 10 nov 2005 21:00 22:00extra aanrigger instructie
za 05 nov 2005Asopos-Najaarswedstrijden
za 05 nov 2005 23:00Voute Feesd
do 03 nov 2005 21:00Informatie over de Asopos
do 03 nov 2005 23:00Hockey Tokkie borrel
do 27 okt 2005 23:00Das Boot borrel
do 27 okt 2005 19:00Halloweentocht
wo 26 okt 2005Financiële ALV
zo 23 okt 2005Skiff-trial 2
zo 23 okt 2005 19:00Streepjesfeest
do 20 okt 2005 22:00Flugel Borrel
za 15 okt 2005Tromp Boat Races
do 13 okt 2005 22:0090's silver and gold borrel
za 08 okt 2005Afroeidag
za 08 okt 2005Afroeifeest
za 08 okt 2005Vechtrace
za 08 okt 2005Amsterdam sprints
do 06 okt 2005Bierend Bootje Borrel
ma 03 okt 2005 10:00Tweede Skifftrial
za 01 okt 2005ma 03 okt 2005E.ON Hanse-Cup
do 29 sep 2005Kampvideo
zo 25 sep 2005Skiff-trial 1
do 22 sep 2005 22:00Geleend Prestige Belgische Bierenborrel
do 22 sep 2005 21:00Commissie Info-avond
di 20 sep 2005Wedstrijd borrel
za 17 sep 2005U8+ in Delft
vr 16 sep 2005zo 18 sep 2005Introductiekamp
do 15 sep 2005Poster presentatie borrel
zo 11 sep 2005Cottwich Almelo Regatta
zo 11 sep 2005 16:00Borrel WK roeiers
za 10 sep 2005Rondje IJsselmeer
do 08 sep 2005Bacardi Breezer Borrel
do 08 sep 2005Nereus Amsterdam Sprints
wo 07 sep 2005 20:00AVP/EVP Indelingsavond
di 06 sep 2005 21:00Indelingsavond 3
ma 05 sep 2005 21:00Indelingsavond 2
za 03 sep 2005Erasmussprint
vr 02 sep 2005 20:00Meerjarenplan discussie
do 01 sep 2005 22:00Openingsborrel
ma 29 aug 2005 21:00Indelingsavond 1
zo 28 aug 2005zo 04 sep 2005WK Roeien
za 27 aug 2005zo 28 aug 2005Bier und Bratwurst Regatta Leer
do 25 aug 2005 21:00Commissie Info-avond
ma 22 aug 2005di 23 aug 2005Inschrijving Gyas
do 18 aug 2005di 23 aug 2005KEI-week
do 21 jul 2005zo 24 jul 2005WK Roeien onder 23 (SB)
vr 08 jul 2005zo 10 jul 2005Rotsee Regatta
do 07 jul 2005 14:00Karbokaal
wo 06 jul 2005 20:00Overdrachts ALV
ma 04 jul 2005Was en sop dag
zo 03 jul 2005Uittrainingsfeest
za 02 jul 2005zo 03 jul 2005NSRF
vr 01 jul 2005Argo sprint
do 30 jun 2005Commissie Bedankje
do 30 jun 2005Eerstejaars regioroeiers info-avond
za 25 jun 2005zo 26 jun 2005Koninklijke Holland Beker
do 23 jun 2005 22:30Mayday Mixnight
wo 22 jun 2005 20:00Verbouwing Voorlichtings Avond
za 18 jun 2005zo 19 jun 2005ZRB
za 18 jun 2005Orca Competitie Slotwedstrijden
za 18 jun 2005Nationale Studenten Competitie Finale
zo 12 jun 2005Asopos driekamp
zo 12 jun 2005NORB Finale
zo 12 jun 2005 22:30Regio Eindfeest: Bling Bling
do 09 jun 2005Open Roei Middagen
do 09 jun 2005 22:30Ploegenborrel Abrelatas: American Style
wo 08 jun 2005 20:00Botenplan ALV
di 07 jun 2005Open Roei Middagen
za 04 jun 2005zo 05 jun 2005Martini Regatta/NK
za 04 jun 2005Maasregatta
vr 03 jun 2005 22:00Zot-Wrakhout feest: Brasil!
do 02 jun 2005 22:30Borrel!
wo 01 jun 2005 20:00Botenplan discussie avond
zo 29 mei 2005Regiowedstrijd Argo
zo 29 mei 2005okeanos Competitie Toernooi
vr 27 mei 2005za 28 mei 2005Klusweekend
do 26 mei 2005 22:30Ploegenborrel Dynamene
za 21 mei 2005zo 22 mei 2005ARB
za 21 mei 2005Orca's Mixed Toernooi
za 21 mei 2005Rottebokaal
vr 20 mei 2005Thetis sprint
do 19 mei 2005 22:30Ploegenborrel Roeipoesjes en Prowmillage Maximu...
ma 16 mei 2005Ouderdag op Gyas
ma 16 mei 2005 21:00Cie-a-Movie (stem nu). Inclusief eten
zo 15 mei 2005Regiowedstrijd Euros
zo 15 mei 2005Triton Lustrumwedstrijden
zo 15 mei 2005 22:00Borrel
do 12 mei 2005Dies Natalis
wo 11 mei 2005Ringvaart
za 07 mei 2005zo 08 mei 2005Hollandia
za 07 mei 2005zo 08 mei 2005PE in 't kort & lang
vr 06 mei 200511 stedentocht
vr 06 mei 2005 22:00Ouderejaarsborrel
do 05 mei 2005 22:30Bevrijdingsfeest
zo 01 mei 2005Regiowedstrijd Phocas
do 28 apr 2005 22:30Bestuursborrel: KonninginneNacht
za 23 apr 2005zo 24 apr 2005Randstad Regatta
za 23 apr 2005zo 24 apr 2005Regioweekend
do 21 apr 2005 22:30Ploegenborrel Fast Goed: Op de camping
ma 18 apr 2005 21:00Cie-a-Movie
zo 17 apr 2005AmsterdamAnders
za 16 apr 2005Skøll-cup
do 14 apr 2005 15:00Voorjaarsbokaal
do 14 apr 2005 22:00Feest op Gyas: Verano Latino.
zo 10 apr 2005wo 13 apr 2005Sopweek
zo 10 apr 2005Varsity
za 09 apr 2005Nereus Carpit Noctem
do 07 apr 2005 22:30Varsity Voorbereidings borrel
wo 06 apr 2005 17:00Wereldrecordpoging Kussengevecht
zo 03 apr 2005regiowedstrijd Aegir
zo 03 apr 2005Skiffhead
zo 03 apr 2005OOCUZ openingstoernooi
zo 03 apr 2005 22:30BallenBorrel
za 02 apr 2005zo 03 apr 2005Trainingsweekend Harkstede
za 02 apr 2005Tweehead
vr 01 apr 2005 22:00Ouderejaarsborrel
do 31 mrt 2005 22:30Ploegenborrel
do 31 mrt 2005 23:00Gala
zo 27 mrt 2005Head of the River
za 26 mrt 2005 17:00Oud-Gyas borrel Amsterdam
ma 21 mrt 2005 22:00Vul je Pul 2005!
zo 20 mrt 2005AlmanakUitreikingsBorrel
za 19 mrt 2005zo 20 mrt 2005Heineken Roeivierkamp
do 17 mrt 2005 22:30Smirnoff Borrel
di 15 mrt 2005 22:00Sport United Party in Molly Malone's
vr 11 mrt 2005Gyas Gala "Carnevale alla Venexiana
do 10 mrt 2005 19:30Galakaartenophaalavond
wo 09 mrt 2005 19:30Galakaarten ophaalavond
za 05 mrt 2005zo 06 mrt 2005Winterwedstrijden (afgelast)
do 03 mrt 2005Galakaarten ophaalavond
do 03 mrt 2005 20:30Gala filmavond
do 03 mrt 2005 22:00Borrel
ma 28 feb 2005 19:30Galakaarten ophaalavond
ma 28 feb 2005 19:30Discussieavond nieuwbouw Gyas
do 24 feb 2005 22:00Bello-Bier-Estafette-Borrel
za 19 feb 2005Dietiste op Gyas
vr 18 feb 2005Varsity sparwedstrijd
vr 18 feb 2005 22:00Drink Gyas naar de Varsity feest
do 17 feb 2005 22:00Ploegenborrel Odysseus
za 12 feb 2005Gyas-Hunze race
za 12 feb 2005 22:00Gyas-Hunze-Feest
do 10 feb 2005 21:30vr 11 feb 2005Botendoop
do 10 feb 2005Gala-thema-bekendmakings-borrel
do 10 feb 2005 21:00informatie avond medewerkers
vr 04 feb 2005zo 06 feb 2005Trainingsweekend Tilburg
do 03 feb 2005 20:30Gala Filmavond
wo 02 feb 2005 20:00Financiele ALV
zo 30 jan 2005Gyas Winterwedstrijden
zo 30 jan 2005 22:00Après-ski borrel
do 27 jan 2005 22:00Musicie borrel
zo 23 jan 2005Ergohead
zo 23 jan 2005 22:00Clubselectiebekendmaking
za 22 jan 2005zo 23 jan 2005Trainingsweekend Harkstede
do 20 jan 2005 22:00Studiebiertje
za 15 jan 2005Intrainingsfeest
do 13 jan 2005Informatieavond voor 1ejaars regioroeiers...
do 13 jan 2005 22:00Boutje Moertje Feest
wo 12 jan 2005 20:00ALV
zo 09 jan 2005 17:00Nieuwsjaarsreceptie en Botendoop
zo 09 jan 2005 22:00Ouderejaarsborrel
do 06 jan 2005 22:00Rookstopfeest
ma 03 jan 2005 22:00Carnaval op Gyas
za 01 jan 2005 14:00Nieuwjaarsduik
vr 31 dec 2004Oud en Nieuw
do 23 dec 2004kerstdiner
di 21 dec 2004Selectie bekendmakingsborrel
za 18 dec 2004Nederlands Kampioenschap Indoorroeien
vr 17 dec 2004 21:30za 18 dec 2004jubileum receptie Hans Barkema
wo 15 dec 2004Varsity ALV
di 14 dec 2004Sport United Party
do 09 dec 2004 22:00Lustrumeindfeest; TURQUOISE OASE!!!
wo 08 dec 2004Varsity Discussie Avond
di 07 dec 2004Eerstejaarsdiner
vr 03 dec 2004 22:00Ouderejaarsborrel
do 02 dec 2004Sinterklaas op Gyas
zo 28 nov 2004Hel van het Noorden
do 25 nov 2004 22:00Baios stuur borrel
ma 22 nov 2004 22:00Kei-reünie-borrel
do 18 nov 2004clubroeieninfo-avond
do 18 nov 2004 22:00ZOT borrel
za 13 nov 2004zo 14 nov 2004Paul Veenemans Prijs
do 11 nov 2004nieuwe ploegen indelingsavond
za 06 nov 2004Asopos de Vliet najaarswedstrijden
za 06 nov 2004Vaute Feesd
vr 05 nov 2004 22:00Ouderjaarsborrel
zo 31 okt 2004November vieren
do 28 okt 2004Halloween nacht
za 23 okt 2004Streepjesfeest
do 21 okt 2004 22:00HakketakkenekNacht
wo 20 okt 2004 19:00Financiele ALV
za 16 okt 2004Tromp Boat races
za 16 okt 20042e Skiff-trial
za 09 okt 2004Internationale Carl Douglas Velt en Vechtrace...
za 09 okt 2004afroeidag
za 09 okt 2004afroeifeest
do 07 okt 2004Belgische Bieren Borrel
do 30 sep 2004karaoke-borrel
zo 26 sep 2004skiff-trial
zo 12 sep 2004Cottwich-Almelo regatta
za 11 sep 2004Oud-leden dag
za 11 sep 2004Rondje IJsselmeer
do 02 sep 2004za 04 sep 2004Studenten WK
do 19 aug 2004di 24 aug 2004KEI-week
zo 15 aug 2004zo 22 aug 2004Olympische Spelen
vr 06 aug 2004zo 08 aug 2004WK onder 23 jaar
do 15 jul 2004 14:00Karbokaal
wo 14 jul 2004 20:00Overdrachts ALV
za 10 jul 2004zo 11 jul 2004Koninklijke Holland Beker
zo 04 jul 2004Jopenrace
zo 04 jul 2004 21:30Uittrainingsfeest
za 03 jul 2004zo 04 jul 2004NSRF Slotwedstrijden
vr 02 jul 2004 17:00Argo-sprint
do 01 jul 2004BH-Cie Presents: Prison (afgelast)
wo 30 jun 2004zo 04 jul 2004Henley Royal Regatta
di 29 jun 2004 20:00Discussieavond 8+
za 26 jun 2004Orca´s competitie slotwedstrijden
do 24 jun 2004Salsa les op Gyas
do 24 jun 2004Spuit je fiets in de lustrumkleur 2nd edition...
za 19 jun 2004zo 20 jun 2004ZRB
vr 18 jun 2004za 19 jun 2004ZRB
do 17 jun 2004Bierend Bootje Borrel
wo 16 jun 2004 20:00Botenplan-ALV
di 15 jun 2004Aanslag voetbaltoernooi
zo 13 jun 2004wo 16 jun 2004Olympisch kwalificatietoernooi
zo 13 jun 2004Asopos driekamp
za 12 jun 2004zo 13 jun 2004Klusweekend
vr 11 jun 2004Lustrum-buitendag
zo 06 jun 2004NORB Finale
zo 06 jun 2004Waterfeest
za 05 jun 2004zo 06 jun 2004ARB
vr 04 jun 2004 17:00Thetis sprint
wo 02 jun 2004 20:00discussie-avond botenplan
ma 31 mei 2004ouderdag
zo 30 mei 2004OOCUZ Finale
zo 30 mei 2004Regiowedstrijd Phocas
za 29 mei 2004Internationale Pinkster-Roeiwedstrijden
do 27 mei 2004za 29 mei 2004World Cup München
za 22 mei 2004zo 23 mei 2004Hollandia
za 22 mei 2004zo 23 mei 2004Wedau Ragatta
za 22 mei 2004Maasregatta
vr 21 mei 2004 20:00za 22 mei 2004Elfstedentocht
wo 19 mei 2004Loodsfeest
za 15 mei 2004zo 16 mei 2004PE in 't lang/kort
vr 14 mei 2004Barbecue voor passepartouthouders
do 13 mei 2004Fiets spuiten in de lustrumkleur
do 13 mei 2004Drentsch toernooi
wo 12 mei 2004Diës
wo 12 mei 2004Ringvaart Regatta
wo 12 mei 2004 20:00Diës ALV, aansluitend veiling
di 11 mei 2004Nachtelijke roeitocht
ma 10 mei 2004 18:00Wijnproeverij en kaasfondue
za 08 mei 2004zo 09 mei 2004Gyas 8e lustrum - Martini Regatta
za 08 mei 2004Orca´s mixed
vr 07 mei 2004zo 09 mei 2004Worldcup Poznan
vr 07 mei 2004 13:30Lustrumcongres: "Topsportbegeleiding: folk...
vr 07 mei 2004 21:30Wrakhout-/Zotborrel
ma 03 mei 2004Vul je pul 2004
zo 02 mei 2004AA Race
zo 02 mei 2004Regiowedstrijd Euros
za 24 apr 2004zo 25 apr 2004Boekel De Nerée Randstad Regatta/NK
za 24 apr 2004Nereus Carpit Noctem
do 22 apr 2004do 22 apr 2004Voorjaarsbokaal
zo 18 apr 2004Regiowedstrijd Argo
za 17 apr 2004za 17 apr 2004Skoll cup
zo 11 apr 2004Varsity
zo 04 apr 2004Regiowedstrijd Aegir
zo 04 apr 2004Skiffhead
za 03 apr 2004Tweehead
vr 02 apr 2004zo 04 apr 2004Trainingsweekend wedstrijdsectie
zo 28 mrt 2004OOCUZ Openingstoernooi
zo 28 mrt 2004 19:00The Boatrace
zo 21 mrt 2004Head of the River
za 13 mrt 2004zo 14 mrt 2004Heineken roeivierkamp
do 11 mrt 2004 16:00A.O.M.V.R. Bokaal
za 28 feb 2004zo 29 feb 2004Winterwedstrijden
wo 25 feb 2004 20:00Discussieavond bouw/verbouw
wo 18 feb 2004 20:00Algemene Ledenvergadering
za 14 feb 2004Gyas-Hunze race
ma 09 feb 2004di 10 feb 2004Sollicitaties Cie400
vr 23 jan 2004zo 25 jan 2004Trainingskamp wedstrijdsectie
wo 21 jan 2004 20:00Algemene Leden Vergadering
za 17 jan 2004 22:00Intrainingsfeest
do 15 jan 2004 22:00Gyas - the LIGHT edition
zo 11 jan 2004Gyas winterwedstrijden
do 08 jan 2004 22:30uitreiking lustrumboek
zo 04 jan 2004 16:00Nieuwsjaarsreceptie
do 01 jan 2004 02:00Opening lustrumjaar
vr 19 dec 2003 22:00Selectiebekendmakingsborrel
zo 14 dec 2003Ergometerwedstrijd
za 13 dec 2003NK Indoor Roeien
za 13 dec 2003 21:00Rookstopfeest
do 11 dec 2003 22:00Themaborrel Stuurdispuut i.o.
zo 30 nov 2003Hel van het Noorden
do 27 nov 2003 22:30doop nieuwe skiff
do 20 nov 2003 22:00Zot Borrel
za 15 nov 2003zo 16 nov 2003Paul Veenemansprijs
za 15 nov 2003zo 16 nov 2003NORB 2e-jaars trainingsweekend
ma 10 nov 2003 19:00Selectiebijeenkomst eerstejaars op de ALO...
za 08 nov 2003Asopos Najaarswedstrijden
za 08 nov 2003 22:00Voute Veest
zo 02 nov 2003November 444
zo 26 okt 2003Skifftrial
za 25 okt 2003 10:3010e Nationale Roeidag
do 23 okt 2003 22:00presentatie 8e lustrum
zo 19 okt 2003Head of the Charles
za 18 okt 2003Tromp Boat Races
za 18 okt 2003Streepjesfeest
do 16 okt 2003 22:00Hakketakkeneknacht
zo 12 okt 2003Tweedejaars roeidag
za 11 okt 2003Vechtrace
do 09 okt 2003 22:00Karaoke
wo 08 okt 2003 20:00Financiële ALV
za 04 okt 2003Afroeiwedstrijden
za 04 okt 2003 22:00Afroeifeest
vr 03 okt 2003zo 05 okt 2003Schleswag Canal Cup
zo 28 sep 2003Skifftrial
do 25 sep 2003 22:00After-Kampborrel (huis de Beurs)
za 20 sep 2003zo 21 sep 2003EK roeifietsen
za 20 sep 2003Delft Regatta (Universiteits 8+)
vr 19 sep 2003zo 21 sep 2003Introductiekamp
do 18 sep 2003 22:00Lounge borrel
do 11 sep 2003 22:00Posterpresentatie
zo 07 sep 2003Cottwich-Almelo Regatta
za 06 sep 2003Rondje IJsselmeer (odf odw)
za 06 sep 2003Bungee-roeien
wo 03 sep 2003 19:00eerste EVP bijeenkomst
wo 03 sep 2003 20:30AVP-bijeenkomst
di 02 sep 2003 19:00Coachavond afroeiperiode
di 02 sep 2003 20:00Indelingsavond eerstejaars
ma 01 sep 2003 20:00Skiffperiode bijeenkomst
zo 31 aug 2003Erasmus sprints
za 30 aug 2003zo 31 aug 2003Ruderregatta Leer
zo 24 aug 2003za 30 aug 2003Wereldkampioenschappen Milaan
do 14 aug 2003di 19 aug 2003KEI week
do 24 jul 2003zo 27 jul 2003World Under 23 Regatta
vr 11 jul 2003zo 13 jul 2003World Cup Luzern
wo 09 jul 2003 20:00overdrachts ALV
zo 06 jul 2003 22:00Uittrainingsfeest
za 05 jul 2003zo 06 jul 2003NSRF Slotwedstrijden
vr 04 jul 2003Argo-sprint
do 03 jul 2003 21:30botendoop C4+
zo 29 jun 2003Asopos Driekamp
za 28 jun 2003zo 29 jun 2003Koninklijke/Holland Beker
wo 25 jun 2003 16:00commissiebedankje
za 21 jun 2003zo 22 jun 2003ZRB
wo 18 jun 2003 20:00botenplan ALV
zo 15 jun 2003LARF
za 14 jun 2003Orca Competitie Slotwedstrijden
za 07 jun 2003zo 08 jun 2003ARB/Nationale Kampioenschappen
vr 06 jun 2003Thetis sprint
zo 01 jun 2003NORB regiofinale
za 24 mei 2003zo 25 mei 2003Hollandia
zo 18 mei 2003 14:00viering Dies
za 10 mei 2003zo 11 mei 2003Martini Regatta
za 26 apr 2003zo 27 apr 2003Randstad Regatta
ma 10 mrt 2003Galakaarten ophaalavond